Ta fryzura odmłodzi cię o 10 lat! Cool girl bob to hit sezonu, który pokochały gwiazdy

Cool girl bob to fryzura, która jest hitem tego sezonu. Wygląda bardzo naturalnie i jest łatwa do ułożenia. Chcesz wyglądać jak gwiazda? Postaw na cool girl boba!

Bob od wielu sezonów jest ulubioną fryzurą kobiet na całym świecie. Różne wersje tego modnego cięcia królują na ulicach miast. Jedną z najmodniejszych fryzur 2021 roku jest cool girl bob. Pokochały go także gwiazdy, m.in. Lucy Boynton, Hailey Bieber czy Emma Stone. Jak wygląda to cięcie i komu pasuje? Przekonaj się! 

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak sama obcina włosy w pełnię księżyca

Jak wygląda cool girl bob? 

Cool girl bob to jedna z wersji klasycznego boba. Włosy sięgają do linii brody, ale nowy wariant tej fryzury wyróżnia przede wszystkim stylizacja. Cool girl bob jest gładki u nasady i roztrzepany na końcach. Dzięki odpowiedniemu cieniowaniu włosy mają naturalnie wykręcać się w różne strony i tworzyć nieregularne fale. Ważne jest też, aby przedziałek w tej wersji boba, był na środku.

Jak stylizować cool girl boba? 

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, w tej fryzurze ważne jest dobre cięcie. Końcówki włosów muszą być mocno wycieniowane. Stylizacja jest niezwykle prosta. Wystarczy, że spryskasz włosy solą morską, a podczas suszenia będziesz ugniatać końce w dłoniach. Dzięki temu uzyskasz delikatny skręt. Jeśli twoje włosy są proste, możesz wetrzeć we włosy piankę do stylizacji i podkręcić niektóre pasma prostownicą lub lokówką. Pamiętaj, że nie chodzi o zrobienie loków, a nadanie włosom delikatnie pofalowanej struktury tak, aby fryzura wyglądała na lekko roztrzepaną. 

 

Cool girl bob - fryzura, która pasuje każdej kobiecie

Ten rodzaj boba jest dość uniwersalny i pasuje każdej kobiecie bez względu na wiek i kształt twarzy. Zaletą tego cięcia jest fakt, że świetnie wysmukla twarz. Na cool girl boba mogą się zdecydować także dojrzałe kobiety. Ta modna fryzura doskonale odmładza

Więcej o: