Najmodniejsza fryzura ostatnich miesięcy? Nosi ją Małgorzata Rozenek! Skutecznie odmładza, a zajmuje pół minuty

Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze do niedawna najczęściej nosiła rozpuszczone włosy. Ostatnio jednak coraz częściej pokazuje się w hitowym koku lift bun, który jest jedną z najmodniejszych fryzur w ostatnim czasie. Optycznie odmładza i można go zrobić w zaledwie pół minuty.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zafascynowała się jogą podczas wakacji w Meksyku

Niewątpliwie jedną najmodniejszych fryzur tego sezonu jest kok lift bun. To proste i ekspresowe upięcie, które robi prawdziwą furorę wśród gwiazd. Tak ułożone włosy noszą m.in. Jennifer Lopez, Julia Wieniawa i ostatnio coraz częściej Małgorzata Rozenek-Majdan. Nic dziwnego, że kobiety tak uwielbiają tę fryzurę, gdyż sprawia, że skóra twarzy jest bardziej napięta, wyglądają promienniej, a co za tym idzie, młodziej. Oprócz tego, jej niewątpliwym atutem jest łatwość oraz szybkość wykonania.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze ostatnich miesięcy. Skutecznie odmładza, a zajmuje pół minuty

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i pochwalić się może naprawdę sporym gronem fanek oraz fanów - na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 1,4 mln osób. Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek jest dla wielu swoich fanek ogromną inspiracją, a kobiety chętnie inspirują się stylizacjami czy fryzurami, w których pokazuje się gwiazda. Ostatnio, Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny pokazała się we fryzurze, która robi furorę wśród kobiet, czyli koku lift bun. To fryzura, którą Małgosia nosi w tej wiosny nie tylko podczas ćwiczeń, lecz także na co dzień. 

Pięknie wyglądasz Małgosiu
Pięknie, ma Pani tyle klasy w sobie
Piękna mama

- czytamy w komentarzach.

 

Jak wykonać modnego koka bun lift w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Kok lift bun to jedna z banalniejszych fryzur. Do jej wykonania potrzebne będzie jedynie gumka do włosów i kilka wsuwek. Aby stworzyć koczka typu bun lift inspirowanego Małgorzatą Rozenek, należy dokładnie rozczesać włosy, a następnie zebrać je ściśle na czubku głowy w kucyk i związać gumką. Kolejny krok to obkręcenie kucyka wokół własnej osi oraz zawinięcie go w koka. Na koniec pozostaje zabezpieczyć go kilkoma wsuwkami. Wykonanie tej fryzury z pewnością nie zajmie ci więcej niż pół minuty.

Więcej o: