Ta fryzura doskonale podkreśli twoją kobiecość. Dzięki temu cięciu każdego dnia możesz wyglądać inaczej

Planujesz zmianę fryzury? Brit bob to modne cięcie, w którym będziesz wyglądała wyjątkowo kobieco. Sprawdź, jak wygląda i komu pasuje

Wiosna to świetny czas na zmiany, więc jeśli zastanawiasz się nad zmianą fryzury, to warto zrobić to teraz. Jakie cięcie wybrać? Postaw na nieśmiertelnego boba, ale w nowej odsłonie! Brit bob to hit tego sezonu! Jest bardzo kobiecy, a do tego każdego dnia możesz go stylizować inaczej!

Zobacz wideo Jak zrobić loki za pomocą prostownicy?

Brit bob to hit sezonu! Fryzura dla kobiet, które lubią zmiany  

Brit bob jest kolejną wariacją ponadczasowego boba. Sprawdzi się idealnie u kobiet, które lubią eksperymentować z włosami i mają potrzebę zmieniać często swój wygląd. Dzięki temu cięciu każdego dnia możesz wyglądać inaczej. Włosy możesz kręcić, prostować, zmieniać miejsce przedziałka - wszystko zależy od twojej inwencji. Tę fryzurę dopasujesz do okazji i swojego nastroju. Zawsze będziesz wyglądała świetnie.

Avanti24.pl - produkty urodowe, które są hitem na wiosnę!

 

Jak wygląda brit bob?

Brit bob to fryzura bardzo swobodna. Delikatnie zaokrąglona linia cięcia sprawia, że łatwiej jest zapanować nad fryzurą. Ucieszą się z tego szczególnie posiadaczki grubych i gęstych włosów. Ogromną zaletą brit boba jest to, że codziennie możesz zmieniać sposób ułożenia fryzury. Wymaga to jednak perfekcyjnie wykonanego cięcia, dlatego udaj się do dobrego fryzjera.

 

Komu pasuje brit bob?

Ta nowa wersja boba jest fryzurą uniwersalną i każda kobieta będzie wyglądała w niej świetnie. Jeśli masz pociągłą buzię, to brit bob wymodeluje i delikatnie złagodzi rysy. Panie o okrągłej buzi też mogą sobie pozwolić na to cięcie. Będą w nim wyglądały naprawdę kobieco, tylko zwróć uwagę, żeby fryzjer obciął włosy trochę poniżej linii brody. Dzięki temu fryzura delikatnie wysmukli rysy.

 

Avanti24.pl - te produkty kochają Polki!

Więcej o: