Smoky ice to najmodniejsza koloryzacja tego sezonu. Pasuje brunetkom i blondynkom

Planujesz zmianę koloru włosów? Zdecyduj się na smoky ice. Ta koloryzacja jest jedną z najmodniejszych w tym sezonie. Jak wygląda i komu pasuje?

Zimne blondy już od jakiegoś czasu są największym hitem we fryzjerstwie. Teraz nadeszła pora na ich nieco bardziej przydymioną wersję. Popielate włosy to odpowiedź na ogłoszenie przez instytut Pantone, że szary jest jednym z dwóch najmodniejszych kolorów roku 2021. Sprawdź, czym się charakteryzuje jedna z najmodniejszych koloryzacji w tym sezonie. 

Zobacz wideo Jak zrobić loki przy pomocy prostownicy?

Smoky ice - najgorętszy trend we fryzjerstwie 

Smoky ice to lodowy odcień popielatego blondu. Z jednej strony ta koloryzacja jest bardzo świetlista, ale sprawia też wrażenie lekko przydymionej. Może mieć różne odcienie - niebieski, fioletowy, różowy lub zimny brąz - w zależności od tego, jaki toner zostanie użyty. Aby fryzura wyglądała świetnie, musi być zrobiona profesjonalnie. Ważne jest także, aby włosy były zdrowe i odżywione - w przeciwnym razie efekt koloryzacji nie będzie powalający. Właśnie z tych powodów warto powierzyć koloryzację dobremu specjaliście, który zadba, aby nie uszkodzić włosów podczas farbowania. 

Smoky ice daje wiele możliwości. Możesz postawić na jeden odcień na całej długości albo zdecydować się na ombre, sombre lub nawet zafarbowanie jedynie samej grzywki. Wszystko zależy od twojej kreatywności.

 

Komu pasuje smoky ice? 

Niestety nie mamy dobrej wiadomości. Ta koloryzacja nie jest stworzona to każdego typu urody. Lodowaty odcień może podkreślić niedoskonałości skóry - zmiany trądzikowe, zaczerwienienia i przebarwienia. Dlatego osoby borykające się z niedoskonałościami powinny zrezygnować z tej koloryzacji. Ten odcień będzie pasował świetnie zarówno do bondynek jak i brunetek, ale jest jeden warunek: ciepły odcień cery. 

Więcej o: