Stylowe fryzury dla 50-latek. Te modne cięcia odejmą ci co najmniej 10 lat

Chcesz wyglądać młodo i promiennie? Zdecyduj się na ostre cięcie, które kompletnie odmieni twój wizerunek. Krótkie cięcia są teraz bardzo modne, a do tego odejmują kilka lat.

Każda kobieta chciałaby w swojej fryzurze świetnie wyglądać i czuć się fantastycznie. Warto wiedzieć, że odpowiednie cięcie może nas odmłodzić o kilka lat. Zrezygnuj z tapirów, trwałej ondulacji i niemodnych kolorów. W tym sezonie postaw na krótkie modne cięcie. W takiej fryzurze każda 50-latka będzie wyglądała co najmniej 10 lat młodziej

Zobacz wideo Jak prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

W odważnym krótkim cięciu każda 50-latka będzie wyglądała młodziej

Jeśli jesteś odważną kobietą, to zdecyduj się na bardzo krótkie cięcie. Fryzura "na jeżyka" jest bardzo seksowna i stylowa. Włosy, które mają 2-3 centymetry, uwydatnią rysy. Jest to jednak propozycja dla kobiet, które lubią przyciągać wzrok i nie boją się eksperymentów. 

 

Pixie bob lub pixie cut 

Lubisz odważne cięcia? Świetnym rozwiązaniem będzie pixie cut. To fryzura z mocno wycieniowanymi kosmykami, które z tyłu i po bokach są krótsze, a na górze i z przodu nieco dłuższe. Dużą zaletą tej fryzury jest fakt, że nie wymaga czasochłonnej stylizacji, a wygląda naprawdę świetnie. 

Ta krótka fryzura wygląda naprawdę efektownie. Pixie to cięcie dla odważnych i pewnych siebie kobiet, które lubią zwracać na siebie uwagę. Pixie bob jest dłuższą wersją fryzury pixie cut i bardziej drapieżną wersją boba. To genialne cięcie, jeżeli chcesz optycznie zwiększyć objętość włosów. Posiadaczki bardzo grubych i gęstych włosów również będą zadowolone z tej fryzury - nada włosom lekkości. 

 

Angled bob odmłodzi i wyszczupli rysy twarzy

Ta asymetryczna odmiana klasycznego boba już jakiś czas temu podbiła serca kobiet. Od klasycznego boba różni się tym, że włosy są dłuższe - sięgają trochę poza linię brody. To cięcie idealnie sprawdzi się u dojrzałych kobiet, ponieważ optycznie odmładza. Dodatkowo angled bob dobrze prezentuje się u posiadaczek okrągłej buzi, ponieważ optycznie wyszczupla i modeluje twarz.

 
Więcej o: