Klaudia Halejcio obcięła włosy. Postawiła na modne, klasyczne cięcie

Klaudia Halejcio pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Modne cięcie i nowy kolor bardzo do niej pasują. Sprawdź, jak teraz wygląda gwiazda?

Wiosną wiele kobiet decyduje się na zmianę fryzury. Klaudia Halejcio również postanowiła oddać się w ręce fryzjera. Przyszła mama podzieliła się z fanami zdjęciami po metamorfozie. Jak teraz wygląda? 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę

Klaudia Halejcio chętnie dzieli się na Instagramie swoim prywatnym życiem. W lutym poinformowała fanów o swojej ciąży. Przyszła mama na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieszcza wiele ciążowych zdjęć i zabawnych nagrań. Tym razem aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami po metamorfozie. Mimo lockdownu i zamkniętych salonów fryzjerskich udało się jej obciąć włosy. Klaudia Halejcio nie udała się jednak do salonu, fryzjerka odwiedziła ją w domu

Klaudia Halejcio postawiła na modnego short boba

Chciałyśmy obciąć, a tu... lockdown – napisała Klaudia na Instagramie.

Klaudia Halejcio skorzystała z usług fryzjerkiKlaudia Halejcio skorzystała z usług fryzjerki fot. instagram.com/klaudiahalejcio

Aktorka zamieściła zdjęcie, na którym aktorka pokazała całą sytuację. Panie, zamiast w salonie,  spotkały się w mieszkaniu. Gwiazda  skróciła włosy o kilka centymetrów - zdecydowała się na bardzo modnego short boba i zmianę koloru. Do tej pory Klaudia Halejcio miała brązowe włosy z blond refleksami, ale teraz postawiła na jednolity kolor - ciemny brąz. 

Klaudia Halejcio w nowej fryzurzeKlaudia Halejcio w nowej fryzurze fot. instagram.com/klaudiahalejcio

Komu pasuje short bob? 

Spodobała ci się fryzura Klaudii Halejcio i chciałabyś też się tak obciąć? Bob jest wyjątkowo uniwersalną fryzurą i sprawdzi się u większości kobiet. Krótkie cięcia świetnie modelują rysy twarzy i odmładzają. W niektórych przypadkach krótki bob może optycznie skracać szyję. Posiadaczki dość krótkiej szyi, nie powinny decydować się na cięcia, które przez nią przechodzą. Najlepiej, aby linia włosów znajdowała się tuż przy uchu. Wtedy nic nie zaburzy proporcji naszej sylwetki. 

Więcej o: