Oyster grey to najmodniejsza koloryzacja na 2021. Siwizna w nowym wydaniu skradła serca Polek!

Boisz się siwizny? W tym sezonie srebrne kosmyki będą ulubioną fryzurą wśród wszystkich kobiet. Oyster grey stał się najmodniejszą koloryzacją tego roku. O czym powinnaś pamiętać, decydując się na niego?

Wiosna to najlepszy czas na zmiany, a jak dobrze wiemy, zmiany zaczyna się od tego, co mamy w głowie – albo na głowie? Nowa fryzura to zwiastun wielkich życiowych nowości. Jeśli zastanawiasz się nad tym, na jaką fryzurę powinnaś postawić, koniecznie zwróć uwagę na oyster grey. Ta koloryzacja to największy trend fryzjerski na 2021. Siwizna wraca do łask w wielkim stylu. Co kryje się pod tą nazwą?

Oyster grey to najmodniejszy kolor włosów na 2021. Kto powinien się na nią zdecydować?

Siwizna wróciła do łask już jakiś czas temu. Stawiają na nią nawet te osoby, które naturalną siwiznę mają jeszcze daleko przed sobą. Nie da się ukryć, że pandemia, która ograniczyła nam dostęp do regularnych odwiedzin w salonach fryzjerskich, była punktem zapalnym dla nowego trendu. O siwiźnie zaczęło marzyć wiele z nas. Dobra wiadomość jest taka, że większość kolorów pasm doskonale maskuje się przez szarą farbę. Najlepiej jednak przyjmują ją zimne blondy – popielaty oraz platynowy.

Avanti24.pl – te produkty są hitem na wiosnę! Kochają je dziewczyny z branży

 

Jeśli zdecydujemy się na przefarbowanie naszych włosów na perłowy odcień szarości, musimy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Niestety, siwe kosmyki dużo gorzej znoszą zniszczenia, które gwarantuje im codzienność. W związku z tym oprócz fioletowych szamponów, które są w tym przypadku oczywistością, powinnyśmy pamiętać o dodatkowych nabłyszczaczach. Dzięki ich działaniu nasze kosmyki wydobędą z siebie doskonałą głębię szarości i właśnie na takim efekcie powinno nam zależeć najbardziej.

Top produkty do włosów!

 

Warto też wiedzieć, dlaczego właściwie tak wiele osób decyduje się na tego typu koloryzacje. Być może niektórym chodzi wyłącznie o względy estetyczne, ale z pewnością znajdą się wśród tych osób takie, które szukają w nich symboliki. Siwizna stała się utartym dowodem doświadczenia, siły, mądrości i nieustępliwości. To kobiety, które nie boją się wyzwań i opinii innych. Są indywidualistkami, które dążą do celu za wszelką cenę

Więcej o: