Rossmann sprzedaje hitowy produkt do włosów za jedyne 15 zł. Już po jednym użyciu pasma są wygładzone i nabłyszczone

Maska do włosów Jantar marki Farmona pięknie wygładza i nabłyszcza pasma już po pierwszym użyciu. Jej zadaniem jest zakwaszenie kosmyków i domknięcie łusek. W efekcie zyskujemy piękne i zdrowo wyglądające włosy. Maskę kupicie w sklepach sieci Rossmann.

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona to niekwestionowany hit wśród posiadaczek włosów zniszczonych, zarówno stylizacją np. na ciepło (prostownica, lokówka), jak również częstym farbowaniem, a w szczególności rozjaśnianiem. Produkt ten jest niedrogi i bez problemu kupicie go w drogeriach sieci Rossmann.

Zobacz wideo

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona to hit na zniszczone włosy. Pięknie wygładza i nabłyszcza. Kupicie ją w sklepach Rossmann

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona ma za zadanie nadać włosom gładkość, blask i zdrowy wygląd. Jej podstawowym celem jest zakwaszenie kosmyków. Ma innowacyjną formułę o kwaśnym pH, dzięki czemu domyka łuski, ujednolica ich strukturę i wydobywa ich blask. Będzie zatem idealna do włosów wysokoporowatych i zniszczonych.

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona już po pierwszym użyciu daje rewelacyjne efekty. Warto ją jednak stosować regularnie. W efekcie zyskamy gładkie, miękkie, błyszczące i zregenerowane włosy.

Dodatkowo zawartość bursztynu sprawia, że pasma chronione są przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W składzie maski znajdują się również cenne kwasy AHA i to one domykają łuski włosów, dzięki czemu te są bardziej gładkie i mniej podatne na zniszczenia czy wypłukiwanie koloru. Zaś ekstrakt z cytryny tonizuje, ożywia pasma oraz przywraca im miękkość i blask. Maska Jantar marki Farmona zawiera również olej kokosowy, który ma za zadanie regenerować i nawilżać pasma, zapobiegając ich puszeniu.

Maska do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona daje rewelacyjne efekty jak dużo droższe kosmetyki. Kupicie ją w drogeriach sieci Rossmann

Maskę do włosów z wyciągiem z bursztynu Jantar marki Farmona kupicie w sklepach sieci Rossmann (zarówno tych stacjonarnych, jak również on-line). Kosztuje jedyne 14,99 zł. Dość często można ją kupić jeszcze taniej, ponieważ na promocji.