"Pretty shag" to najmodniejsza fryzura na pandemię. Dodaje charakteru i kobiecej buntowniczości

"Pretty shag", czyli dosłownie "ładne kudły" to najmodniejsza fryzura w 2021 roku! Artystyczny nieład w nowym wydaniu prezentuje się po prostu fenomenalnie. Nie wymaga dodatkowej stylizacji i dodaje charakteru.

Słyszałyście kiedyś o ładnych kudłach? Tak dosłownie, o ładnych kudłach. Jeśli nie, koniecznie to nadróbcie, bo fryzura „pretty shag”, to hit tego sezonu! Pandemiczna rzeczywistość totalnie zmieniła kobiece podejście do wyglądu. Codzienne przesiadywanie w naszych czterech ścianach sprawiło, że codzienne rozterki pomiędzy tym, co wypada ubrać, a czego nie wypada i tym, jaką fryzurę zrobić, żeby wyglądać bosko, a której unikać, zostały zastąpione przez dresy i luźne koki. Luz blues, jak to mówią. I może to dobrze, bo nowe tendencje modowe, które z tego wyniknęły są naprawdę szałowe. Jak wygląda „pretty shag” i czemu charakteryzuje się ładnymi kudłami?

Kosmetyki do pielęgnacji, które są hitem wśród Polek

Zobacz wideo Nie wiesz, jak ujarzmić kręcone włosy? Ten przeplatany kucyk jest banalnie prosty i efektowny

„Pretty shag”, czyli „ładne kudły”.  Jak wygląda najmodniejsza fryzura w czasie pandemii?

Tak to czasami bywa, że kiedy nie musimy nigdzie wychodzić, pozwalamy sobie na małe zaniedbania. I nie chodzi tu o to, że możemy się nie myć, albo nie prać ubrań – oczywiście, że nie – ale codzienna stylizacja włosów przestała być po prostu konieczna. I jest to jak najbardziej okej, bo nowe tendencje modowe pozwalają nam na artystyczny nieład na głowie. „Pretty shag” to hit tego sezonu! Charakteryzuje się buntowniczym cięciem z mocnym pocieniowaniem włosów, które dodaje naszym pasmom objętości. Kochamy je za ten rock’n’rollowy klimat, który krzyczy od nich już z kilometra.

Avanti24.pl – te produkty są hitem na wiosnę! Kochają je dziewczyny z branży beauty

 

Tego typu cięcie wygląda naprawdę charakternie i dodaje nam wspaniałej ekstrawagancji. Co więcej, mimo tego mocnego pazura, bije od niego seksapil i szeroko rozumiana kobiecość. Jesteśmy kobietami, jesteśmy silne i niezależne – tak, to krzyk „shaggy hair”. Już na pierwszy rzut oka widać, że fryzura wygląda po prostu fenomenalnie i trzeba przyznać, że przypomina nam klimaty lat 80. Artystyczny nieład ujęty w precyzyjne i nieprzypadkowe cięcie stanie się sposobem na codzienny look dla wielu z nas. To będzie wielki hit!

 
Więcej o: