Banalnie prosty i szybki sposób na piękne i naturalnie wyglądające fale na włosach. Ta metoda robi furorę w sieci!

Włosy na pasek od szlafroka - kobiety wprost oszalały na punkcie tej metody stylizacji. Dlaczego? Ponieważ w prosty sposób daje spektakularne efekty - piękne loki i większą objętość włosów.

Chcesz mieć piękne i naturalnie wyglądające loki? Jest na to niezwykle prosty i tani sposób, który już od kilku miesięcy robi ogromną furorę w sieci. Włosy na pasek od szlafroka. Tak, tak, dobrze czytasz. Taka banalnie prosta, domowa metoda nie tylko sprawi, że twoje włosy zyskają piękne fale. Dzięki niej twoje pasma zyskają również większą objętość i będą delikatnie unosić się u nasady. Jak ułożyć fale przy pomocy paska od szlafroka? Odpowiadamy krok po kroku.

Zobacz wideo

Włosy na pasek od szlafroka - banalnie prosty i szybki sposób na piękne loki. Doda twoim włosom objętości!

Grube loki są niezwykle modne w tym sezonie. Można je uzyskać w bardzo prosty sposób, który dodatkowo nada włosom większej objętości. Włosy na pasek od szlafroka - tak ułożona fryzura wygląda bardzo stylowo, kobieco i naturalnie. Chcesz mieć piękne loki, ale bez bez konieczności używania lokówki czy prostownicy, których wysoka temperatura wysusza oraz niszczy kosmyki? Użyj zatem paska od szlafroka. Jak widać, ta prosta i tania metoda stylizacji włosów ma same plusy.

Włosy na pasek od szlafroka - piękne i naturalne loki krok po kroku

Włosy ułożone na pasek od szlafroka sprawią, że uzyskasz piękne loki i większą objętość. Nie masz takiego? Nie martw się. W ostateczności możesz go zastąpić paskiem od sukienki, przy czym musi być materiałowy.

Wystarczy włosy w odpowiedni sposób zawinąć na pasku od szlafroka i tak zostawić na noc, aby rano cieszyć się grubymi lokami. Metoda ta daje efekt podobny do tego, który uzyskamy przy użyciu lokówki o dość szerokiej grubości. Stylizacja loków przy pomocy paska od szlafroka zalecana jest przede wszystkim posiadaczkom długich oraz półdługich włosów.

  1. Najpierw dokładnie rozczesz włosy, a następnie na środku głowy zrób równy przedziałek.
  2. Nałóż na włosy piankę podkreślającą ich skręt.
  3. Umieść na głowie pasek od szlafroka tak, jakbyś zakładała opaskę.
  4. Zbierz pasmo, które znajduje się najbliżej twarzy (o grubości mniej więcej dwóch centymetrów) i zawiń je dookoła paska.
  5. Do tego pierwszego pasma kolejno dobieraj pozostałe w taki sposób, jakbyś zaplatała warkocz francuski.
  6. Na sam koniec zaplecione wokół paska pasma włosów zepnij gumkami i zbierz po obu stronach w małe koczki. Dla dodatkowego zabezpieczenia ich podepnij je wsuwkami.
  7. I w tak ułożonej fryzurze możesz iść spokojnie spać. Rano zaś obudzisz się z pięknymi lokami. Dla utrwaleniu efektu dodatkowo spryskaj włosy lakierem.
 
Więcej o: