Jak idealnie równo podciąć włosy w domu? Ten prosty trik z TikToka to prawdziwy hit!

Jak obciąć włosy w domu? Przedstawiamy prosty i szybki sposób, który stał się w sieci prawdziwym hitem. Co więcej, nie wymaga on specjalnych umiejętności fryzjerskich. Potrzebujesz jedynie dwa grzebienie, maszynkę lub nożyczki i osobę do pomocy.
Zobacz wideo Marina pokazała, jak samodzielnie obcina włosy w każdą pełnię księżyca

Jak obciąć włosy w domu? Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zadają sobie to pytanie, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Na TikToku pojawił się bowiem ostatnio filmik, który robi w sieci prawdziwą furorę. Nic jednak dziwnego dziwnego, gdyż pokazuje naprawdę ekspresowy sposób na równe podcięcie końców. Decydując się na samodzielne obcinanie włosów w domu pamiętaj, by stawiać raczej na delikatną zmianę, jak właśnie podcięcie końcówek. Bardziej radykalne metamorfozy pozostaw jednak specjaliście, by nie żałować później swoich eksperymentów.

Jak idealnie równo podciąć włosy samodzielnie w domu? Ten prosty trik z TikToka to hit w sieci!

Jeśli już decydujesz się na samodzielne obcinanie włosów, pamiętaj, że twoje nożyczki lub maszynka powinny być odpowiednio ostre. Najlepiej będzie, jeśli zaopatrzysz się w profesjonalne nożyczki fryzjerskie lub maszynkę do golenia włosów. Polecamy jednak ścinać włosy nożyczkami, gdyż maszynki mają tendencję do szarpania kosmyków. Chcąc skorzystać z triku, który jakiś czas temu pojawił się na TikToku, będziesz potrzebować dwóch grzebieni o tej samej długości, wspomnianej wcześniej maszynki lub nożyczek oraz osoby do pomocy. 

  1. Pierwszy krok to dokładne rozczesanie i wyprostowanie włosów.
  2. Następnie należy zrobić przedziałek na środku głowy i zebrać włosy do tyłu.
  3. Od spodu wkładamy grzebień tak, by znalazły się na nim wszystkie włosy i zabezpieczamy drugim wkładając go we włosy od zewnątrz.
  4. Grzebienie przesuwamy w dół ustalając linię cięcia, a na koniec obcinamy tuż pod grzebykami.

Jak idealnie równo podciąć włosy samodzielnie w domu? Ten prosty trik z TikToka to prawdziwy hit!Jak idealnie równo podciąć włosy samodzielnie w domu? Ten prosty trik z TikToka to prawdziwy hit! https://www.instagram.com/hairvideeos/ screen

Więcej o: