Paulina Krupińska po totalnej metamorfozie. W takiej fryzurze jest nie do poznania

Paulina Krupińska w nowej fryzurze? Wizualizacja słynnego fryzjera gwiazd, Łukasza Urbańskiego wywołała wśród internautek oraz internautów mieszane odczucia. W platynowym blondzie jest niemal nie do poznania. Podoba się wam w takim wydaniu była Miss Polonia?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Paulina Krupńska przeszła wirtualną metamorfozę swojej fryzury. Nowy kolor włosów zupełnie odmienił jej wygląd. Jednak nie wszystkich zachwyciła wizualizacja stworzona przez Łukasza Urbańskiego. Zobaczcie, jak gwiazda prezentuje się w kilku wersjach blondu. Zmiana jest naprawdę diametralna. 

Paulina Krupińska po totalnej metamorfozie. W takiej fryzurze jest nie do poznania

Paulina Krupińska jest polską modelka i prezenterką telewizyjną. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia i była uczestniczką wyborów Miss Universe 2013. Od 5 marca 2020 r. spełnia się natomiast w zupełnie nowej roli. Wraz z Damianem Michałowskim prowadzi popularny program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Już po kilku odcinkach, duet skradł serca telewidzów, a w Internecie regularnie pojawiają się komplementy w ich kierunku. - Super brawo, świetna para prowadzących! Na poziomie, bez głupkowatych pytań... BRAWO! - pisały internautki oraz internauci w komentarzach na Instagramie Pauliny.

Paulina Krupińska jest posiadaczką pięknych, długich i naturalnie ciemnych włosów, w których wygląda świetnie. Łukasz Urbański, znany fryzjer gwiazd, postanowił jednak zafundować byłej Miss Polonia wirtualną metamorfozę. Do tej pory na profilu stylisty mogliśmy zobaczyć takie eksperymenty z udziałem Kingi Rusin, Klaudii El Dursi, Magdy Gessler, Joanny Krupy czy Doroty Szelągowskiej. Teraz przyszła pora na Paulinę Krupińską. Łukasz Urbański zaproponował Paulinie m.in. trzy wersje blondu. Platynowego long boba w opcji z prostymi włosami, platynowego long boba z falami oraz długie kosmyki z grzywką w odcieniu miodowego blondu. Przy każdej propozycji głosy były podzielone, jednak najbardziej internautkom oraz internautom przypadła ta ostatnia wersja.

Paulina Krupińska po totalnej metamorfoziePaulina Krupińska po totalnej metamorfozie https://www.instagram.com/lukiur/ screen InstaStories

A jak wam podoba się Paulina Krupińska w takim wydaniu? Bez względu na gusta, efekt metamorfozy jest z pewnością zaskakujący i kto wie, być może pewnego dnia ta wirtualna zmiana koloru stanie się rzeczywistością.

Więcej o: