Szybkie fryzury na co dzień. Dzięki nim będziesz wyglądała znakomicie

Na co dzień mamy zwykle mało czasu na stylizację włosów. Oto kilka propozycji dla zabieganych na modne, stylowe i przede wszystkim łatwe fryzury. Ich wykonanie zajmie ci dosłownie kilka chwil.

Szukasz pomysłu na szybką fryzurę, która doskonale uzupełni twoją stylizację? Przychodzimy z pomocą. Poznajcie trzy fryzury, których wykonanie zajmie ci co najwyżej kilka minut.  

Szybkie fryzury na co dzień: messy bun

Messy bun to bardzo modna fryzura, która sprawdzi się doskonale na co dzień. Jest to niedbale upięty kok, który jest jedną z najwygodniejszych stylizacji dla posiadaczek długich oraz średniej długości włosów. Do jej wykonania potrzebujesz: szczotki, kilku wsuwek oraz gumki do włosów.

Najpierw rozczesz włosy, a następnie złap wszystkie kosmyki i zwiąż kitkę - ma to być kucyk na czubku głowy. Skręć lub zwiń pasma wokół ich własnej osi, potem owiń je dookoła gumki. Końcówki podepnij wsuwką. Na koniec delikatnie rozciągnij koczek i poluzuj nieco włosy.

 

Szybkie fryzury na co dzień: przekładany kucyk

Przekładany kucyk to bardzo efektowna fryzura, która sprawdzi się zarówno u posiadaczek prostych, jak i kręconych włosów. To dobre rozwiązanie na co dzień. Co istotne, przekładany kucyk może być także doskonałym uzupełnieniem eleganckich stylizacji. Jak osiągnąć ten efekt? To bardzo proste! Zrób kucyk, a następnie poluzuj nieco kitkę i przełóż kosmyki przez środek.

Zobacz wideo Marina chwali się pięknymi włosami:

Szybkie fryzury na co dzień: bun lift

Nasze zestawienie zamyka stylizacja, która jest w ostatnim czasie bardzo modna. Bun lift to bardzo wysoki kok. Co ciekawe, takie upięcie działa jak błyskawiczny lifting. Poza tym jest bardzo proste, a wykonanie fryzury zajmie ci maksymalnie kilka minut. Sprawdzi się zarówno przy sportowych, jak i bardziej eleganckich stylizacjach. Warto wspomnieć o tym, że bun lift musi powstać z mocno zebranych, gładko zaczesanych i spiętych gumką włosów. Bun lift unosi skórę twarzy, dzięki czemu wygląda na bardziej napiętą, a zmarszczki stają się mniej widoczne. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: