Sandra Kubicka ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę sezonu. "5 lat młodziej"

Sandra Kubicka podzieliła się na Instagramie krótkim nagraniem, na którym zaprezentowała internautkom oraz internautom swoją nową fryzurę. Oprócz odświeżenia koloru, modelka zdecydowała się na najmodniejszą grzywkę tego sezonu. - Bardzo przypominasz w tej fryzurze Joannę Przetakiewicz - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Sandra Kubicka jest obecnie jedną z popularniejszych polskich modelek, która rozwija swoją karierę zarówno w Polsce, jak i w USA. Modelka przez wiele lat mieszkała w Miami i ma na swoim koncie współprace z czołowymi, międzynarodowymi markami, a także sesje dla największych zagranicznych magazynów. Sandra Kubicka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie i obecnie jest nie tylko modelką, lecz także influencerką. Na swoim profilu zgromadziła już ponad 600 tys. obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że modelka jest dla wielu obserwujących ją kobiet inspiracją, które chętnie podpatrują zarówno stylizacje Sandry, jak i sposoby pielęgnacji ciała i twarzy czy fryzury.

Sandra Kubicka nowa fryzura. Postawiła na najmodniejszą grzywkę sezonu. "Nigdy w życiu nie miałam grzywki, bo nie mogłam"

Sandra Kubicka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu nową fryzurą. Modelka opublikowała krótki filmik, na którym zaprezentowała efekt swojej spontanicznej decyzji, jaką było obcięcie grzywki. Jak się okazuje, wcześniej nie mogła pozwolić sobie na takie zmiany ze względów zawodowych. Sandra Kubicka zdecydowała się na modną curtain bang, która jest prawdziwym hitem ostatnich miesięcy.

- Taka już moja osobowość... skończyłam pic kawę, już wychodziłam i poprosiłam @sandra_kpodonou o grzywkę... po 15 zapartych minutach jej "ABSOLUTNIE NIE"' zrobiłyśmy to. No bo jesteśmy dwie szalone Sandry z Łodzi i na dodatek wodniki... KOCHAM DZIEKUJE! Fajnie mieć taka osobę w życiu, która popiera Twoje szalone pomysły. NIGDY w życiu nie miałam grzywki, bo nie mogłam... a że teraz mogę robić co chce, no to... - napisała modelka.

 

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od internautek oraz internautów, którym bardzo spodobała się nowa fryzura Sandry. Co ciekawe, niektórzy twierdzą, że modelka jest teraz podobna do Joanny Przetakiewicz:

O wiele lepiej Ci w grzywce
Bardzo przypominasz w tej fryzurze Joanne Przetakiewicz
Jejku! Cudowna ta fryzura
Tak przynajmniej z 5 lat młodziej
Młodsza wersja Joanny Przetakiewicz
Pięknie, to była dobra decyzja!
Przez chwile myślałam, że to @joannaprzetakiewicz. Obie bardzo lubię, obie piękne!

- czytamy.

Więcej o: