Idealnie lśniące i gładkie włosy pokochały największe gwiazdy! Jak samodzielnie wykonać "glossy hair"?

Wiosna to zwiastun wielkich zmian. Być może warto zacząć od nowej fryzury? Idealna tafla na włosach to marzenie wielu z nas. Jeśli chcesz mieć fryzurę jak Kim Kardashian, koniecznie wykonaj te kroki. Tę stylizację możesz wykonać sama w domu. Jak zrobić "glossy hair"? Podpowiadamy.

Zdrowe i lśniące kosmyki to marzenie wielu kobiet. Oczywiście odpowiednia dieta to niezbędny element ich osiągnięcia, ale jeśli chcemy nieco przyspieszyć ten efekt, z pomocą przychodzi do nas prostownica do włosów. Idealna tafla, nieskalana żadnym odstającym kosmykiem stała się dla nas wzorem do naśladowania, odkąd Kim Kardashian oczarowała wszystkich nową fryzurą. Dziś wiele z nas szuka sposobu na to, by efekt utrzymać na stałe. „Glossy hair” w mgnieniu oka stało się najmodniejszą fryzurą na wiosnę 2021. Podpowiadamy, jak samodzielnie doprowadzić swoje pasma do perfekcyjnego ładu.

TOP szampony do włosów!

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

„Glossy hair” to najmodniejsza fryzura na wiosnę 2021. Jak ją zrobić?

Gładka tafla na włosach stała się obiektem westchnień wielu z nas. Artystyczny nieład ma sporą konkurencję. Coraz więcej kobiet decyduje się na keratynowe prostowanie włosów, dzięki któremu efekt lśniących i prostych włosów utrzymuje się nawet kilka dobrych miesięcy. Jeśli jednak nie chcemy wydawać takiej sumy na zabiegi, możemy osiągnąć podobny efekt za pomocą prostownicy i nabłyszczacza. Samodzielna stylizacja włosów nie zawsze i nie dla wszystkich będzie łatwa, ale spokojnie, to tylko kwestia wprawy. Ten sposób na idealnie proste i lśniące włosy nie będzie wymagał od was żadnych specjalnych umiejętności. Jak go wykonać?

 

Skuteczne kosmetyki do pielęgnacji włosów

Przede wszystkim zadbaj o to, aby twoje włosy były jednakowej długości. Wybierz się do fryzjera lub sama podetnij delikatnie końcówki. Następnie umyj włosy i wysusz je na szczotce. Dzięki temu łatwiej będzie ci je wyprostować. Po suszeniu i prostowaniu dokładnie rozpyl na włosach nabłyszczacz. Pamiętaj, aby robić to z odległości 20 - 25 cm od pasm, w innym wypadku mogą się skleić. Voila, idealna fryzura gotowa w zaledwie kilka minut. Nic prostszego.

Sam sposób nie jest odkrywczy, fakt. W tym wypadku chodzi jednak przede wszystkim o produkt. Niewiele z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak proste może być stylizowanie fryzury. Czasami wystarczy jedynie sięgnąć po odpowiednie kosmetyki.

Więcej o: