Ta niezwykle kobieca i stylowa fryzura będzie hitem po pandemii. Zdecydujesz się na takie cięcie?

Jaka fryzura będzie królowała po pandemii? Styliści znają już odpowiedź na to pytanie. Okazuje się, że większość z nas zdecyduje się na radykalną zmianę wizerunku.

Choć Polska zmaga się wciąż z trzecią falą koronawirusa, to jednak zastanawiamy się powoli, jak będzie wyglądało życie po pandemii. Wciąż wyczekujemy momentu poluzowania obostrzeń i wierzymy, że wrócimy do normalnego życia. Wiele z nas postanowi po pandemii zapomnieć o tym, co było i rozpocząć nowy rozdział. W związku z tym chętnie będziemy decydowały się na zmianę wizerunku, która będzie symbolizowała nowy początek. Na jaką fryzurę postawią kobiety? Styliści już wiedzą, które cięcie będzie królowało wśród pań. 

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Farbowanie włosów5 błędów, które popełniasz podczas farbowania włosów w domowym zaciszu

Ta fryzura będzie hitem po pandemii koronawirusa. Jest niezwykle kobieca i stylowa

To wyzwalające uczucie - pozbycie się starego wizerunku i przyjęcie czegoś nowego, symbolizuje nowy początek i nową tożsamość - powiedziała stylistka fryzur, Lilli Bridger, w rozmowie z brytyjskim "Glamour". 

Okazuje się, że po pandemii najchętniej będziemy decydowały się na boba. To najgorętszy trend ostatnich kilku sezonów. Ta ponadczasowa fryzura pasuje każdej kobiecie, a mnogość jej wersji sprawia, że możemy ją dobrać do swojego stylu i osobowości. Bob doskonale modeluje twarz, dzięki czemu wyglądamy promiennie i dużo młodziej. 

Top kosmetyki do depilacji ciała 2021

Fryzura wyszczuplającaTe fryzury wyszczuplą okrągłą twarz! Postaw na asymetryczne strzyżenie

Modne wersje boba. Na którą się zdecydować? 

Wersji boba jest naprawdę bardzo dużo. Na którą postawić? 

  • Panie o okrągłej buzi powinny zdecydować się na long boba. W przypadku tej fryzury włosy z przodu sięgają zazwyczaj do obojczyków. Z kolei te z tyłu są delikatnie krótsze (różnica między nimi nie jest jednak zbyt duża).
  • Pixie bob to fryzura dla odważnych kobiet. To troszkę dłuższa wersja fryzury pixie i bardziej drapieżna wersja boba. Sprawdza się właściwie przy każdym rodzaju włosów. To genialne cięcie, jeżeli chcesz optycznie zwiększyć ich objętość. 
  • Kolejne modne cięcie to choppy bob. Tę pozornie niedbałą fryzurę wyróżnia zdecydowane i mocne cieniowanie. Tył jest zdecydowanie krótszy niż przód. Bardzo ważna jest asymetria - cięcie odsłania kark, natomiast pasma z przodu kończą się na wysokości brody.

Kosmetyki do pielęgnacji skóry - TOP marki

Więcej o: