Paryski blond to najgorętszy trend tego roku. W tym kolorze będziesz wyglądać młodo i promiennie!

Zastanawiasz się nad zmianą koloru włosów? Postaw na kolor, który cię odmłodzi i doda twojej cerze blasku. Paryski blond - bo właśnie o nim mowa - jest hitem tego roku!

Wiosną często mamy ochotę na zmianę wizerunku. Do tego przedłużająca się pandemia i monotonia z nią związana sprawiają, że mamy ochotę zmienić coś w swoim życiu - nawet jeśli miałaby to być tylko (a może aż) zmiana fryzury. Na jaki kolor zdecydować się w tym roku? W 2021 postaw na modny paryski blond. 

Zobacz wideo Warkocz bez plecenia. Efektowny i łatwy do wykonania

Paryski blond podbija serca kobiet. Jak wygląda ta modna koloryzacja? 

Paryski blond to zdecydowanie numer jeden tego roku. Paryski blond to nie jest jeden kolor, to połączenie kilku lub kilkunastu przenikający się odcieni blondu, dzięki czemu koloryzacja wygląda bardzo naturalnie. Chłodne pasemka przeplatane ciepłymi odcieniami dają efekt wow! Ważnym elementem tej koloryzacji jest odrost. To może być dla ciebie zaskakująca informacja, ale odrost w tej koloryzacji jest bardzo pożądanym elementem. Taką koloryzację najlepiej wykonać u profesjonalisty, aby osiągnąć jak najbardziej naturalny odcień jasnego blondu i aby efekt naturalnego odrostu był widoczny, ale nie odcinał się zbyt mocno od jasnego blondu. 

Odrost jest ogromną zaletą tej koloryzacji. Dzięki niemu nie będziesz musiała biegać co chwila do fryzjera, żeby odświeżyć kolor. W dobie pandemii jest to dla nas wybawienie.

TOP PRODUKTY DO WŁOSÓW 2021

 

Jak pielęgnować paryski blond? 

Każda kobieta, która choć raz zdecydowała się na pofarbowanie swoich włosów na blond, wie doskonale, że skutkiem rozjaśniania włosów jest ich mocne osłabienie. Do tego kolor po jakimś czasie może się utlenić i nabrać jajecznego odcienia. Jak więc pielęgnować paryski blond? Najlepiej raz w tygodniu używać fioletowego szamponu. Ten kolor neutralizuje żółty odcień włosów, więc kolor będzie długo wyglądał świetnie. Uważaj, bo fioletowy szampon wysusza włosy, dlatego lepiej nie stosować go często - raz w tygodniu wystarczy. Pamiętaj też o odżywianiu włosów. Rozjaśnianie mocno uszkadza strukturę włosa, dlatego warto je odbudować. W tym celu używaj dobrych odżywek z proteinami i zacznij regularnie olejować włosy. Dzięki temu będą miękkie, sprężyste, nie będą się kruszyły i elektryzowały. 

Więcej o: