Julia Kamińska czyli serialowa "Brzydula" w nowej fryzurze. "Pięknie Ci w tym kolorku włosów"

Tej wiosny także Julia Kamińska zdecydowała się na zmianę fryzury. Gwiazda serialu "Brzydula" pochwaliła się swoją metamorfozą na Instagramie. Fani są zachwyceni.

Wiele z nas wiosną decyduje się na zmiany w wyglądzie. Robi się cieplej, słoneczniej, mamy więcej chęci do życia, co prowokuje nas do eksperymentów urodowych. Julia Kamińska to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na wiosenną metamorfozę. Aktorka znana z serialu "Brzydula" bardzo dba o swoje włosy, ale rzadko decyduje się na drastyczne zmiany. Czy tym razem zaszalała? 

Zobacz wideo Julia Kamińska nie chce ślubu, ale wiemy, kiedy powie "tak"

Ta fryzura jest hitem! Działa jak ekspresowy lifting. Zrobisz ją w mniej niż 30 sekund bez gumki czy spinek (zdjęcie ilustracyjne) Ta fryzura jest hitem! Działa jak ekspresowy lifting. Zrobisz ją w mniej niż 30 sekund

Julia Kamińska rozjaśniła włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze? 

Dla Julii Kamińskiej włosy są bardzo ważnym elementem wizerunku. Na swoim Instagramie opowiada o tym, jakim zabiegom poddaje swoje włosy. Gwiazda otworzyła nawet jakiś czas temu salon fryzjerski, który sygnuje swoim nazwiskiem. Na jaki zabieg zdecydowała się tym razem? Aktorka postanowiła delikatnie rozjaśnić włosy, o czym poinformowała fanów na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

 

Zobacz piękne swetry damskie TUTAJ >>> 

Gwiazda zwróciła uwagę, że teraz musi jeszcze bardziej dbać o włosy, ponieważ po rozjaśnianiu stały się delikatniejsze. Aktorka cieszy się jednak, że zdecydowała się na metamorfozę, choć przyznaje, że przyzwyczajenie się do nowego wizerunku zajęło jej trochę czasu.

Trochę mi zajęło przyzwyczajenie się do nich, ale teraz jestem bardzo zadowolona! - wyznaje gwiazda w odpowiedzi na komentarz jednej z internautek

Marzysz o błyszczących włosach? Pomoże składnik, który masz w kuchni Marzysz o błyszczących włosach? Pomoże składnik, który masz w kuchni

Fani są zachwyceni metamorfozą Julii Kaminińskiej

Fani Julii Kamińskiej nie kryli zachwytu. Pod jej zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci chwalili metamorfozę aktorki.

Pięknie Ci w tym kolorku włosów
Jaki piękny połysk!
Chciałabym mieć tak lśniące włosy jak Ty
Więcej o: