Hanna Lis przeszła metamorfozę pod okiem znanego fryzjera. Pasuje jej taki kolor włosów?

Hanna Lis opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które przedstawia efekt końcowy jej wizyty w salonie fryzjerskim. Metamorfozę przeprowadził Łukasz Urbański, stylista gwiazd, który znany jest ze swoich wizualizacji. Podoba się wam Hanna Lis w takim kolorze?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Hanna Lis jest stałą klientką Łukasza Urbańskiego, czyli fryzjera gwiazd, który w ostatnim czasie zasłynął w sieci publikowaniem wizualizacji metamorfoz różnych osób z polskiego show-biznesu. Do tej pory na profilu stylisty mogliśmy zobaczyć m.in. to, jak Michał Szpak wyglądałby w krótkich włosach, Magda Gessler w czarnych, krótkich włosach z grzywką, a nie charakterystycznych blond lokach, Klaudię El Dursi w platynowym blondzie czy Paulinę Krupińską w różnych długościach i odcieniach blondu. Jednak wirtualne metamorfozy to tylko dodatek, a swój prawdziwy talent i pasję do stylizacji i koloryzacji włosów, Łukasz Urbański regularnie pokazuje pracując z najpopularniejszymi nazwiskami w naszym kraju, w tym z Hanną Lis.

Hanna Lis przeszła metamorfozę pod okiem znanego fryzjera. Jak wygląda w takim kolorze włosów? Pasuje jej?

Hanna Lis postanowiła przypomnieć na Instagramie czasy sprzed pandemii, kiedy regularne wizyty u fryzjera były na porządku dziennym. Obecne, ze względu na wprowadzane obostrzenia nie jest to takie proste, gdyż salony ponownie zostały zamknięte na kilka tygodni i dopiero w przyszłym tygodniu będą mogły otworzyć się te w wybranych województwach. Hanna Lis udostępniła na instagramowej relacji dwa zdjęcia: pierwsze aktualne, a drugie starsze, które zrobione zostało po jednej z wizyt u Łukasza Urbańskiego.

Czy wy też sami/same obcinacie sobie włosy w domu wedle instruktaży na YouTube? Ja owszem

- napisała dziennikarka pod pierwszą fotografią.

Na drugim zdjęciu widzimy dziennikarkę tuż po koloryzacji w bardzo jasnym i chłodnym blondzie, który wpada niemal w gołębie tony. Trzeba przyznać, że w takim odcieniu Hanna Lis wygląda rewelacyjnie. Kto wie, być może już wkrótce ponownie zdecyduje się na taką metamorfozę.

W czasach, kiedy człowiek jeszcze chodził do fryzjera...

- skomentowała zdjęcie zrobione tuż po jednej z wizyt u Łukasza Urbańskiego.

Hanna Lis przeszła metamorfozę pod okiem znanego fryzjera. Pasuje jej taki kolor włosów?Hanna Lis przeszła metamorfozę pod okiem znanego fryzjera. Pasuje jej taki kolor włosów? https://www.instagram.com/hanna_lis/ screen InstaStoriesWięcej o: