Olga Kalicka przeszła metamorfozę. Nowa fryzura aktorki podzieliła fanki. "W blondzie lepiej"

Olga Kalicka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się swoją nową fryzurą. Jak aktorka prezentuje się po metamorfozie? Choć większość obserwatorek jest zachwycona zmianą, to niektórym Olga Kalicka bardziej bodobała się w jasnych włosach.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Olga Kalicka to obecnie jedna z popularniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała m.in. rolą Magdy w serialu "Rodzinka.pl", gdzie występowała od 2011 roku do 2020. Ku uciesze swoich fanów, aktorka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Obecnie profil Olgi Kalickiej na Instagramie obserwuje ponad 445 tys. osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Jennifer Lopez na zdjęciu bez retuszu. Jak naprawdę wygląda jej twarz? 'Nikt nie jest idealny' (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez na zdjęciu bez retuszu. Jak naprawdę wygląda jej twarz? "Nikt nie jest idealny"

Olga Kalicka przeszła metamorfozę. Efekt? Zdania internautek są podzielone

Z ponownego otwarcia salonów fryzjerskich skorzystało wiele gwiazd, które natychmiast udały się na wizyty do swoich ulubionych stylistów. Wśród nich znalazła się Olga Kalicka, która postanowiła zafundować sobie drobną metamorfozę.

Salony fryzjerskie otwarte w samą porę na strzyżenie podczas pełni księżyca!! Co za radość

- napisała aktorka pod postem.

Grażyna Wolszczak na wakacjach z synem. Miejscowi wzięli go za jej męża Grażyna Wolszczak zmieniła fryzurę. Miodowy blond i heavy bangs zadziałały lepiej niż lifting. "10 lat mniej od razu"

Olga Kalicka zdecydowała się odświeżenie cięcia oraz koloru włosów. Trzeba przyznać, że aktorka w delikatnie pocieniowanych pasmach w kolorze ciemnego, czekoladowego brązu prezentuje się naprawdę świetnie.

 

Jak obserwatorki oraz obserwatorzy Olgi Kalickiej zareagowali na jej metamorfozę? Choć znaczna większość była zachwycona, to pojawiły się również nieco inne opinie. Okazuje się, że według niektórych, aktorka lepiej wyglądała w jaśniejszych włosach:

Zjawiskowo
Bombowo wyglądasz!
W blondzie lepiej było ;)
Wow! Wow! Wow! <3 Jak milion dolarów
Pięknie Ci w tym kolorze!
Czy wróci Pani kiedyś do blondu?

- czytamy w komentarzach pod opublikowanym postem aktorki.

Więcej o: