Long bob doskonale wysmukli twoje rysy twarzy. To fryzura, którą pokochały gwiazdy

Bob od kilku sezonów króluje wśród fryzjerskich trendów. Jego dłuższa wersja tzw. long bob podbiła serca wielu kobiet - szczególnie tych, które nie chcą decydować się na ostre cięcie. Jak wygląda long bob i komu pasuje?

Long bob to dłuższa wersja klasycznego boba. To idealne rozwiązanie dla pań, które marzą o nowej fryzurze, ale nie chcą mocno skracać włosów. To niezwykle twarzowe i odmładzające strzyżenie, które podkreśla kości policzkowe i optycznie wysmukla rysy twarzy. Pasuje do niemal każdego kształtu twarzy. 

Zobacz wideo Jak zrobić loki przy pomocy prostownicy?

Skuteczne produkty damskie 2021

Long bob to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą ścinać włosów na krótko

Przedłużony bob jest szalenie modny od kilku sezonów. Włosy w tym cięciu sięgają do wysokości kości obojczykowych. Takie cięcie możesz stylizować na wiele sposobów. Umożliwia także noszenie związanych włosów, co jest idealnym rozwiązaniem dla pań ceniących sobie wygodę. 

Jak stylizować long boba? 

Fankom klasycznych rozwiązań polecamy nosić fryzurę gładko uczesaną z przedziałkiem na środku lub z boku. Long bob wygląda równie świetnie w pofalowanej wersji. Możesz więc śmiało układać włosy za pomocą lokówki lub prostownicy i tworzyć na włosach delikatne fale lub mocne loki w stylu retro. Pofalowany bob to fryzura idealna dla cienkich włosów pozbawionych objętości. Taka stylizacja sprawi, że włosów będzie wydawało się więcej. 

Top produkty do pielęgnacji!

Komu pasuje long bob? 

Ta fryzura jest hitem wśród gwiazd. W Polsce long boba pokochała m.in. Ewa Chodakowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Kaczorowska czy Marta Żmuda-Trzebiatowska. Nie bez powodu. Long bob pasuje każdej kobiecie bez względu na wiek i kształt twarzy. Największą jego zaletą jest to, że długość włosów w tej fryzurze można dostosować do każdego typu urody. Long bob pięknie wysmukla rysy twarzy, dlatego szczególnie polecany jest panią o okrągłej buzi. 

Więcej o: