Małgorzata Rozenek w najmodniejszej fryzurze. Jest hitem wśród kobiet i optycznie odmładza! Zajmuje mniej niż minutę

Małgorzata Rozenek-Majdan do tej pory najczęściej stawiała na rozpuszczone włosy. Ostatnio jednak, coraz częściej zobaczyć możemy ją w charakterystycznie związanych włosach, zwanej fryzurą lift bun. To fryzura, która robi furorę wśród kobiet! Optycznie odmładza, a jej wykonanie zajmuje mniej niż minutę.
Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek ma kompleksy? "Tyłek mogę wypracować, albo zoperować"

Kok bun lift jest banalnie prostą i bardzo modną fryzurą, która w ostatnim sezonie robi furorę wśród kobiet. Ta stylizacja włosów sprawia, że twarz wyglądają młodziej i promienniej, a rysy są bardziej wyeksponowane. Jej największą zaletą jest nie tylko to, że optycznie odmładza, lecz przede wszystkim jest wygodna w noszeniu i błyskawiczna w wykonaniu. Nic więc dziwnego, że ostatnio na taką fryzurę stawia coraz więcej gwiazd. W takim koku mogliśmy zobaczyć już m.in. Jennifer Lopez, a ostatnio w takiej fryzurze pokazała się ponownie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze sezonu. Jest hitem wśród kobiet i optycznie odmładza! 

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,4 mln osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Obserwatorki gwiazdy często inspirują się zarówno jej stylizacjami, jak i fryzurami. Ostatnio, Małgorzata Rozenek-Majdan coraz częściej pokazuje się w charakterystycznym koku, a pod postami, które udostępnia na instagramowym profilu pojawia się wiele pytań, jak gwiazda związuje swoje włosy, by uzyskać taki efekt. Mowa oczywiście o wysokim koku zwanym luft bun. To fryzura, którą Małgorzata Rozenek-Majdan nosi zarówno podczas ćwiczeń, jak i na co dzień do różnych stylizacji.

Małgorzata Rozenek w najmodniejszej fryzurze. Jest hitem wśród kobiet i optycznie odmładza! Zajmuje mniej niż minutęMałgorzata Rozenek w najmodniejszej fryzurze. Jest hitem wśród kobiet i optycznie odmładza! Zajmuje mniej niż minutę https://www.instagram.com/m_rozenek/ screen InstaStories

Jak zrobić koka w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan? Modny bun lift zrobisz w mniej niż minutę

Zrobienie takiej fryzury jest bardzo proste i nie wymaga większych umiejętności. Jedynym warunkiem jest długość włosów, które muszą być przynajmniej do ramion. Do wykonania koczka typu bun lift będziesz potrzebować gumki do włosów i opcjonalnie kilka wsuwek (by kok był stabilniejszy). Koczka typu bun lift rozpoczynamy od dokładnego rozczesania włosów, następnie pochylamy głowę w dół i zbieramy je na czubku głowy, gładko zaczesując. Na koniec pozostaje zwinąć włosy w ciasny kok i zabezpieczyć je gumką lub frotką i opcjonalnie wsuwkami. Całość zajmuje naprawdę nie więcej niż minutę, a czasem nawet 30 sekund. 

Więcej o: