Salma Hayek zachwyca w naturalnie kręconych włosach. Taki efekt zapewni ci kultowy spray z Rossmanna za mniej niż 7 zł

Salma Hayek udostępniła na swoim profilu na Instagramie nagranie, jak wraz z najstarszym zdobywcą Oskara w historii, 83-letnim sir Anthonym Hopkinsem, świętują uzyskanie przez aktora kolejnej nagrody. W ciągu 16 godzin od publikacji nagranie odtworzono 3,5 mln razy, a internautów zachwyciła fryzura aktorki. Tak naturalne i piękne loki zapewni ci spray z Rossmanna, który obecnie jest w promocji.

Salma Hayek nieustannie zaskakuje internautów. Aktorka, którą kojarzymy z kultowych hollywoodzkich produkcji, takich jak: "Desperado", "Frida", "Bardzo dziki Zachód" czy "Dogma", na swoim profilu na Instagramie często umieszcza zdjęcia w naturalnym wydaniu.

Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak to zrobić

Pomimo tego, że jej konto obserwuje 18 milionów osób z całego świata, 54-latka nikogo nie udaje. Chętnie pozuje bez makijażu i w naturalnie kręconych włosach i wciąż uznawana za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet na świecie. Tym razem zaskoczyła fanów swoją naturalną fryzurą i uroczym nagraniem.

Salma Hayek w naturalnych lokach podbija internet

Nagranie, które Salma Hayek opublikowała na swoim profilu na Instagramie, sprawia, że na sercu robi się cieplej. Widać, że aktorzy darzą się ogromną sympatią i czują się w swoim towarzystwie swobodnie.

Taniec z Salmą jest wart więcej niż wygranie Oscara

- komentowali fani.

Anthony Hopkins jakiś czas temu sprzedał swoją posiadłość w Malibu i zamieszkał w Walii. Z kolei Salma Hayek i jej mąż również na stałe osiedli w Europie, gdzie wychowują wspólnie 14-letnią córkę Valentinę Palomę. Nic dziwnego, że nagranie cieszy się aż taką popularnością - dobra energia, która na nim panuje, udziela się obserwatorom, a do tego te wspaniałe loki! Naturalne loki nie są najłatwiejsze do okiełznania. Mimo to widzimy, że fryzura Salmy Hayek, nawet kiedy ta wygłupia się w rytm muzyki, wygląda perfekcyjnie.

 

Naturalne loki. Magiczny spray z Rossmanna gwarantuje ci trwały efekt

Efekt naturalnie okiełznanych loków można uzyskać dzięki specjalistycznym kosmetykom. W Rossmannie obecnie w promocji dostępny jest spray JOANNA Styling Effect, który nadaje sprężystość i elastyczność fryzurze, eksponuje i utrwala loki, ułatwia stylizację i do tego zawiera filtr UV, który chroni włosy. Jego regularna cena to 8,49, a obecnie kosztuje 6,79 zł. 

 
Więcej o: