Halle Berry ma nową fryzurę. Zdecydowała się na ostre cięcie, które nie wszystkim się spodobało. Jak teraz wygląda?

Halle Berry zaskoczyła spektakularną metamorfozą swoich włosów. Aktorka zdecydowała się na spektakularne cięcie, a po jej długich włosach nie ma już śladu. Jak teraz wygląda? Czy jest to zmiana na plus? Zdania internautek oraz internautów są bardzo podzielone.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Halle Berry uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych aktorek na świecie. Na swoim koncie ma wiele kultowych ról - w tym rolę dziewczyny Jamesa Bonda, którą w 2002 roku zagrała u boku Pierce’a Brosnana w filmie "Śmierć nadejdzie jutro". Halle Berry od wielu lat zachwyca nie tylko swoim talentem aktorskim, lecz także niezwykłą urodą i śmiało można stwierdzić, że należy do tego grona kobiet, dla których czas się zatrzymał. Swoją świetną formę zawdzięcza regularnej aktywności fizycznej, a także zdrowej diecie. Ku uciesze fanek oraz fanów, Halle Berry jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami różnymi momentami ze swojego życia.  

Halle Berry ma nową fryzurę. Postawiła na ostre cięcie. Metamorfoza zaskoczyła fanki i fanów. Jak teraz wygląda?

Halle Berry w ostatnim czasie nosiła raczej dłuższe włosy, sięgające przynajmniej do ramion. Jakiś czas temu zdecydowała się nawet na modne cięcie typu "pretty shag". Ostatnio jednak postanowiła zafundować sobie naprawdę spektakularną metamorfozę, którą w całej okazałości zaprezentowała podczas tegorocznej gali oscarowej, a także na swoim Instagramie. Teraz Halle Berry ma fryzurę typu bob, sięgającą tuż za ucho i krótką grzywkę. Nie do końca jednak wiadomo, czy jest to prawdziwe cięcie czy tylko peruka.

 

Pod opublikowanym przez aktorkę postem pojawiło się wiele komentarzy. Zdania internautek oraz internautów są jednak bardzo podzielone, gdyż nie wszystkim spodobała się nowa fryzura Halle Berry:

Podoba mi się wszystko w tej stylizacji! Czy to twoje włosy czy peruka? Piękne!
Jesteś cudowna, ale tym razem nie podobają mi się włosy!
Włosy nie są dobre...
Zjawiskowa!
Uwielbiam Twoją nową fryzurę!
Ta sukienka jest spektakularna, ale te włosy przeszkadzają

- czytamy.

Więcej o: