Odpowiednio umiejscowiony przedziałek wyszczupli twarz i ukryje zmarszczki. Sprawdź, który wybrać?

Chcesz szybko zmienić swój wygląd - optycznie wyszczuplić lub odmłodzić twarz? Wystarczy zmienić miejsce przedziałka. Odpowiednie rozdzielenie włosów może całkowicie cię odmienić. Który przedziałek wybrać?

Wiele z nas, wybierając przedziałek, kieruje się obowiązującymi trendami. Nosimy taki przedziałek, jaki jest aktualnie modny. To nie jest dobre rozwiązanie. Wybór uczesania powinien zależeć od kształtu twarzy. Przedziałek z boku, czy na środku? Podpowiadamy, jaki wybrać. 

Pokazały różnice, jak wygląda twarz po botoksie i bez. Reakcja internautów? Zaskakująca Pokazały różnice, jak wygląda twarz po botoksie i bez. Wideo robi furorę w sieci

Komu pasuje przedziałek pośrodku głowy? 

Taki podział włosów pasuje głównie kobietom, które mają pociągłą twarz. Przedziałek na środku odwróci uwagę od wysokiego czoła i długiego podbródka. Jeśli chcesz lekko poszerzyć twarz, możesz urozmaicić fryzurę delikatnymi falami lub lokami. To nada włosom objętości i optycznie poszerzy buzię. 

Przedziałek na środku jest dobry dla osób o małych twarzach. Włosy z przedziałkiem na środku tworzą oprawę całej buzi, dzięki czemu wydaje się ona nieco większa. Ten rodzaj przedziałka nie sprawdzi się u kobiet o okrągłej twarzy. Tak ułożone włosy sprawiają, że twarz wydaje się jeszcze pełniejsza. 

Przedziałek na środku jest kiepskim rozwiązaniem jeśli chcesz ukryć zmarszczki na czole i w okolicy oczu. Tak rozdzielone włosy tylko uwydatniają niedoskonałości cery. 

Joanna Koroniewska na zdjęciu sprzed 24 lat. W takim wydaniu trudno ją rozpoznać Joanna Koroniewska ceni naturalność. "Prędzej czy później da się wyłapać fałsz"

Przedziałek z boku złagodzi wyraziste rysy twarzy

Przedziałek z boku pasuje większości kobiet. Asymetria doskonale ukrywa niedoskonałości twarzy. Co więcej, przedziałek z boku sprawia, że wszystkie szerokie twarze wydają się węższe, a zmarszczki są mniej widoczne. Jeśli jesteś posiadaczką twarzy o kwadratowym, trójkątnym lub okrągłym kształcie, to przedziałek z boku jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Włosy zaczesane na bok złagodzą rysy i nadadzą buzi subtelności. 

Posiadaczki owalnej buzi mogą zdecydować się na każdy rodzaj przedziałka

Jeśli jesteś szczęściarą i posiadasz owalny kształt twarz, to w każdym rodzaju przedziałka będziesz wyglądała świetnie. Zwróć jednak uwagę, czy nie chcesz ukryć zmarszczek lub innych niedoskonałości. Wtedy postaw na przedziałek z boku. 

Więcej o: