Księżna Kate ma nową fryzurę. Jak żona księcia Williama wygląda w nowym kolorze włosów?

Księżna Kate zaskoczyła ostatnio na Instagramie nową fryzurą. Żona księcia Williama zdecydowała się delikatnie rozjaśnić swoje kosmyki. Choć zmiana nie jest diametralna, bo na taką nie może sobie pozwolić, to mimo wszystko da się ją zauważyć. To jeden z najmodniejszych odcieni włosów tego sezonu.
Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Oto jej ulubione kreacje

Powszechnie wiadomo, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej muszą przestrzegać bardzo surowych zasad oraz etykiety. Nie mogą m.in. pozować do zdjęć typu selfie, a także unikają wielu potraw w swojej codziennej diecie. Zasady te dotyczą również ich wizerunku oraz jego ewentualnej zmiany. Choć księżna Kate od lat jest wierna długim włosom sięgającym mniej więcej ramion, w naturalnym odcieniu brązu, to od czasu do czasu decyduje się jednak na subtelne metamorfozy. Podobnie jest i tym razem.

Nie jedzą ziemniaków i nie odkurzają w Pałacu Buckinham. Zaskakujące zasady rodziny królewskiej (zdjęcie ilustracyjne)Nie jedzą ziemniaków i nie odkurzają w pałacu Buckingham. Dziwne zasady rodziny królewskiej

Księżna Kate ma nową fryzurę. Jak żona księcia Williama wygląda w nowym kolorze włosów? Zmiana na plus?

Księżna Kate zaprezentowała swoją nową fryzurę podczas internetowej rozmowy z Harriet Nayiga z Ugandy, którą odbyły z okazji Międzynarodowego Dnia Położnej. Księżna Cambridge jest bowiem zaangażowana w inicjatywę, która ma na celu wspieranie zawodu położnej oraz pielęgniarki. Ponadto, księżna Kate jest patronką "Nursing Now", czyli międzynarodowej kampanii prowadzonej we współpracy z Międzynarodową Radą Pielęgniarek oraz WHO w ramach programu Burdett Trust for Nursing, która ma na celu poprawę jakości opieki zdrowotnej poprzez podniesienie prestiżu tych zawodów. Na zdjęciu wykonanym podczas rozmowy, które opublikowano na Instagramie, można zauważyć, że księżna Kate zdecydowała się rozjaśnić nieco swoje włosy na sezon wiosenno letni. Żona księcia Williama postawiła tym razem na brąz w odcieniu toffi, który jest jednym z modniejszych w tym sezonie. Trzeba przyznać, że jej fryzura jak zwykle prezentuje się nienagannie.

Królowa Elżbieta II przygotowuje księcia Williama do bycia królem. 'Uznał, że nadeszła pora' (zdjęcie ilustracyjne)Elżbieta II przygotowuje księcia Williama do bycia królem. "Uznał, że nadeszła pora"

 
Więcej o: