Bun Lift, to fryzura, która odmładza! Ułożysz ją w 5 minut, a efekt cię zaskoczy

Fryzura Bun Lift to świetny sposób, aby wyglądać modnie i znacznie młodziej. To uczesanie odejmie lat, a jego wykonanie zajmie mniej niż 5 minut. Pokochały je również polskie i zagraniczne gwiazdy. Jak stworzyć tą wyjątkową fryzurę? To bardzo łatwe.

Fryzura Bun Lift optycznie odmładza, a w dodatku jest bardzo prosta w wykonaniu. Sprawdzi się przy eleganckich stylizacjach, jak i sportowych aktywnościach. To nowoczesny kok, który wysmukla rysy twarzy i wygładza cerę. W ten sposób odejmuje lat i dodaje atrakcyjności. Na czym polega to uczesanie?

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość!

Bun Lift, czyli kok. Jak go wykonać poprawnie?

Bun Lift, to kok umieszczony na czubku głowy, który jest gładki i bardzo starannie zebrany. W ten sposób, twarz wygląda na bardziej pociągłą i młodszą. Aby go wykonać należy zebrać włosy idealnie na środku głowy, najlepiej kierując głowę w dół i dokładnie rozczesując włosy. Przygładzone ręką pasma należy związać dokładnie gumką, najlepiej tak, aby nie była ona widoczna. Możesz opleść ją delikatnie jednym z pasemek dla lepszego efektu. To bardzo prosta fryzura, która jest niezwykle efektowna. Przyda się podczas sportowych zajęć, ale i eleganckiego wyjścia. Jest uniwersalna i bardzo praktyczna. 

 

Zapuszczasz włosy? Dzięki tym krokom będą rosły jak szalone Co zrobić, by włosy rosły jak szalone? Oto kilka prostych kroków

Bun Lift, czyli fryzura, która odmładza. Komu pasuje?

Ta wyjątkowa, ale i zwyczajna fryzura jest polecana osobom o regularnych rysach twarzy. Jeśli twoje policzki są dość wydatne, Lift Bun optycznie je wysmukli, jeśli twoja twarz jest owalna, Lift Bun wygładzi optycznie cerę i uwydatni kształt twarzy. Fenomen polega na tym, że twarz nabiera smukłości i odpowiednich proporcji. Możesz zrobić próbę generalną w domu przed lustrem, aby sprawdzić czy będziesz zadowolona z efektu. 

 

Lift Bun to fryzura, którą pokochały gwiazdy. Jest popularna również w Polsce

Zagraniczne gwiazdy pokochały Lift Bun już dawno temu. Christina Aguilera, Adele, czy Selena Gomez chętnie pokazują się w tym uczesaniu. W Polsce również ten niezwykły koczek ma swoje zwolenniczki. Wśród gwiazd, które upodobały sobie tą fryzurę znajdziemy m.in Małgorzatę Rozenek-Majdan, czy Magdalenę Boczarską. Teraz czas na ciebie!

 

Krótkie włosy Modne fryzury damskie na 2021. Wśród nich ostre cięcia, które odmładzają

 
Więcej o: