Bun Lift, to fryzura, która odmładza! Ułożysz ją w 5 minut, a efekt cię zaskoczy

Fryzura Bun Lift to świetny sposób, aby wyglądać modnie i znacznie młodziej. To uczesanie odejmie lat, a jego wykonanie zajmie mniej niż 5 minut. Pokochały je również polskie i zagraniczne gwiazdy. Jak stworzyć tą wyjątkową fryzurę? To bardzo łatwe.

Fryzura Bun Lift optycznie odmładza, a w dodatku jest bardzo prosta w wykonaniu. Sprawdzi się przy eleganckich stylizacjach, jak i sportowych aktywnościach. To nowoczesny kok, który wysmukla rysy twarzy i wygładza cerę. W ten sposób odejmuje lat i dodaje atrakcyjności. Na czym polega to uczesanie?

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość!

Bun Lift, czyli kok. Jak go wykonać poprawnie?

Bun Lift, to kok umieszczony na czubku głowy, który jest gładki i bardzo starannie zebrany. W ten sposób, twarz wygląda na bardziej pociągłą i młodszą. Aby go wykonać należy zebrać włosy idealnie na środku głowy, najlepiej kierując głowę w dół i dokładnie rozczesując włosy. Przygładzone ręką pasma należy związać dokładnie gumką, najlepiej tak, aby nie była ona widoczna. Możesz opleść ją delikatnie jednym z pasemek dla lepszego efektu. To bardzo prosta fryzura, która jest niezwykle efektowna. Przyda się podczas sportowych zajęć, ale i eleganckiego wyjścia. Jest uniwersalna i bardzo praktyczna. 

 

Bun Lift, czyli fryzura, która odmładza. Komu pasuje?

Ta wyjątkowa, ale i zwyczajna fryzura jest polecana osobom o regularnych rysach twarzy. Jeśli twoje policzki są dość wydatne, Lift Bun optycznie je wysmukli, jeśli twoja twarz jest owalna, Lift Bun wygładzi optycznie cerę i uwydatni kształt twarzy. Fenomen polega na tym, że twarz nabiera smukłości i odpowiednich proporcji. Możesz zrobić próbę generalną w domu przed lustrem, aby sprawdzić czy będziesz zadowolona z efektu. 

 

Lift Bun to fryzura, którą pokochały gwiazdy. Jest popularna również w Polsce

Zagraniczne gwiazdy pokochały Lift Bun już dawno temu. Christina Aguilera, Adele, czy Selena Gomez chętnie pokazują się w tym uczesaniu. W Polsce również ten niezwykły koczek ma swoje zwolenniczki. Wśród gwiazd, które upodobały sobie tą fryzurę znajdziemy m.in Małgorzatę Rozenek-Majdan, czy Magdalenę Boczarską. Teraz czas na ciebie!

 
 
Więcej o: