Marina Łuczenko-Szczęsna zapoczątkowała trend na obcinanie włosów w pełnię. Fryzjer: Co Ty zrobiłaś?

Marina Łuczenko-Szczęsna zapoczątkowała nowy trend obcinania włosów podczas pełni księżyca. - Robię to od 7 lat - przyznaje piosenkarka. Okazuje się, że coraz więcej kobiet chce spróbować tej metody. - Co Ty zrobiłaś? - napisał jeden ze stylistów do Mariny na Instagramie.

Marina Łuczenko-Szczęsna ku uciesze swoich fanek oraz fanów jest bardzo aktywna na Instagramie. Na profilu, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 736 tys. użytkowników oraz użytkowniczek, piosenkarka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Coraz częściej, w odpowiedzi na prośby fanek, Marina porusza również tematy dotyczące makijażu czy pielęgnacji włosów. Internautki najczęściej dopytują właśnie o to, w jaki sposób piosenkarka dba o swoje włosy, gdyż ich świetna kondycja robi wrażenie. Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, że jednym z jej sekretów jest podcinanie włosów w pełnię księżyca.

Zobacz wideo Marina pokazała, jak obcina włosy podczas pełni księżyca

- Robię to od 7 lat w pełnię księżyca. Kiedyś, na początku, robił to mój mąż, kiedy miałam je za krótkie i za bardzo powyrywane/spalone. Czemu robię to sama? Ponieważ nie ufam fryzjerom, choć nie potrafię zrobić pięknego cięcia, to jednak mam pewność, że będą to 2 cm a nie 5. Później jednak mój fryzjer po mnie poprawia, ponieważ moje cięcie ma tylko stymulować włosy do wzrostu. Mówią, że podcinanie nie ma wpływu na tempo wzrostu, ponieważ wiadomo, że włosy rosną od głowy, a nie od końców. Jest jednak wspaniałą motywacją w postaci regularności, a ja osobiście widzę znakomite efekty - napisała na instagramowym profilu.

Marina zapoczątkowała trend na obcinanie włosów w pełnię księżyca. Fryzjer: Co Ty zrobiłaś?

Marina Łuczenko-Szczęsna odpowiadała ostatnio na Instagramie na pytania swoich obserwatorek oraz obserwatorów. Z tej okazji skorzystał również jeden z fryzjerów i poruszył temat obcinania włosów w pełnię księżyca. Okazuje się, że po wpisie Mariny na ten temat, 1/3 jego klientek też chce stosować tę metodę.

1/3 moich klientek chce obcinać włosy w pełnię. Co Ty zrobiłaś?

- napisał w wiadomości wysłanej piosenkarce.

Marina Łuczenko-Szczęsna zapoczątkowała trend na obcinanie włosów w pełnięMarina Łuczenko-Szczęsna zapoczątkowała trend na obcinanie włosów w pełnię https://www.instagram.com/marina_official/ screen InstaStories

Więcej o: