Smoky ice to najmodniejszy kolor w tym sezonie. Nowoczesna koloryzacja, która pasuje do każdej fryzury

Szukasz koloryzacji, która wygląda spektakularnie? Dokładnie tak prezentuje się trend Smoky ice, czyli kombinacja chłodnych tonów. To prawdziwa innowacja we fryzjerstwie, obok której nie można przejść obojętnie. Komu pasuje?

Ten typ koloryzacji będzie idealny dla kobiet, które potrzebują diametralnej zmiany koloru. Intensywność Smoky ice można stopniować w zależności od preferencji. Świetnie wygląda przy wielu typach cięć, dlatego mnóstwo kobiet pokochało ten trend. Jak się prezentuje i komu pasuje?

Zobacz wideo Warkocz bez plecenia. Tak efektowny i łatwy do wykonania

Smoky ice - czy siwe włosy mogą wyglądać młodzieżowo?

Jak najbardziej! Ta nowoczesna koloryzacja jest tego idealnym dowodem. Smoky ice to inaczej lodowy, lekko siwy odcień popielatego blondu, który sprawia wrażenie świetlistego i subtelnie przydymionego. Taki efekt uzyskasz przy użyciu tonera. Na włosy możesz nanieść odrobinę fioletowego, różowego lub niebieskiego akcentu. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Niektóre kobiety decydują się na nałożenie akcentu Smoky ice tylko na grzywkę - taka wersja jest bardzo odważna i nieszablonowa.

Ten trend świetnie prezentuje się przy efekcie sombre lub ombre, gdzie można zaszaleć z przejściem kolorów. Od takiej koloryzacji nie można oderwać wzroku! Podstawą do jej wykonania są zdrowe i zadbane włosy, które nie stracą na jakości przy użyciu silnych środków, takich jak toner lub rozjaśniacz. Możesz podkręcić blask swoich pasm za pomocą olejku roślinnego i odżywek z drobinkami w sprayu. Komu pasuje trend Smoky ice? Nie od dziś wiadomo, że wszelkie zimne i jasne tony najlepiej wyglądają przy chłodnym typie urody.

TOP PRODUKTY PIELĘGNACYJNE 2021

 

Jaki typ cięcia pasuje do Smoky ice?

  • Long bob - ta wersja cięcia zapewnia pole do pięknego przejścia kolorów. Bob sięgający ramion będzie idealnym rozwiązaniem dla Pań, które lubią krótkie włosy, ale jednocześnie nie chcą drastycznej zmiany. Im dłuższe włosy w przypadku tej koloryzacji, tym lepiej!
  • Shaggy hair, czyli włosy, które królowały w latach 70. Dziś są ponownie na topie. Pocieniowane kosmyki wraz z grzywką w wersji Curtain bangs świetnie wyglądają przy Smoky ice. Decydując się na lekko falowane kosmyki, podkreślisz to spektakularne przejście kolorów. Tę fryzurę pokochała między innymi Billie Eilish. Przy stylizowaniu włosów na Shaggy hair pomoże Ci okrągła szczotka i pianka dodająca objętości. Pamiętaj, że nie ma co nadmiernie rozczesywać włosów. Ta fryzura ma być delikatnie roztrzepana. 
  • Długie włosy ścięte na prosto - taka baza prezentuje się świetnie przy każdym typie koloryzacji. Przy długich kosmykach można sobie pozwolić na rozpoczęcie koloryzacji w dowolnym miejscu. Przy takim wariancie kobiety najczęściej stawiają na sombre, które pięknie wygląda także w kucyku lub przy drobnych warkoczykach. Możesz stworzyć w ten sposób iście festiwalowy look.
Więcej o: