Ta fryzura wysmukla twarz i odmładza nawet o 10 lat! Cool girl bob to najmodniejsze cięcie na lato 2021

Cool girl bob to najmodniejsza fryzura w sezonie wiosna - lato 2021. Wygląda niesamowicie seksownie i wysmukla twarz, a co najważniejsze skutecznie nas odmładza. To cięcie pokochały największe gwiazdy. Jak wygląda i czym się charakteryzuje?

Krótkie fryzury to hit tego roku. Coraz więcej trendsetterek decyduje się na radykalne cięcia, dzięki którym wyglądają niesamowicie kobieco i młodo. Fryzura na boba stała się dla nas klasykiem stylu. Pasuje wszystkim i zawsze, bez względu na typ urody i wiek. W ciągu ostatnich lat co rusz pojawiają się na jej temat nowe wariacje, a każda jedna wydaje się być piękniejsza od drugiej. Tym razem do świata mody wszedł „cool girl bob”. Jesteście gotowe na bycie cool girl? Sprawdźcie, jak wygląda i czym się charakteryzuje.

Cool girl bob to najmodniejsza fryzura na lato 2021. Odmładza i wyszczupla twarz. Czym się charakteryzuje?

Cool girl bob to kolejna wariacja na temat klasyku. Charakteryzują ją gładko ułożone pasma u nasady i lekko roztrzepane końce. Długość jest bardzo podobna jak w przypadku klasyka – zwykle sięga za ucho lub odrobinę dalej w kierunku ramion. To, co jest istotne dla tej fryzury to równy przedziałek na środku głowy. Zdecydowały się już na nią m.in. Lucy Hale i Dua Lipa. U obu pań możemy zauważyć jedną przodującą właściwość włosa – są lekko pofalowane i właśnie w tej wersji wyglądają najlepiej.

 

Jeśli wasz skręt z natury przypomina kosmyki muśnięte morskimi falami, możecie bez skrupułów zapisać się do fryzjera. Jeśli jednak wasze końce są proste, zawsze pozostaje opcja prostownicy bądź lokówki. W kwestii lokówki nie ma tu większej filozofii – po prostu nawijamy kolejno pasma na sprzęt i od odczekujemy krótką chwilę, aż uda im się zakręcić. Gdy już wszystkie włosy będą pokręcone, roztrzep je palcami, aby efekt był bardziej naturalny. Prostownica zapewni nam delikatniejszy efekt.

Świetnym pomysłem będzie także dodanie do naturalnych pasm odrobiny balayage’u. Dzięki temu fryzura stanie się trójwymiarowa, a jaśniejsze pasma rozświetlą twarz.

 

Tego typu fryzura jest niesamowicie zmysłowa i seksowna, a co więcej naprawdę wysmukla buzię. Okrągłe rysy twarzy wbrew pozorom wcale nie ograniczają się do długich fryzur, czego najlepszym przykładem jest właśnie Lucy. Jak widzimy, twarz stała się delikatniejsza i bardziej filigranowa, a aktorka prezentuje się w niej po prostu cudownie.

Więcej o: