Małgorzata Rozenek zachwyciła fryzurą. To hit sezonu, który odmładza. Zrobisz ją w niecałą minutę

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny pokazała się we fryzurze, która w ostatnim czasie jest jedną z ulubionych wśród kobiet w każdym wieku. Chodzi oczywiście o kok typu lift bun, który optycznie odmładza, jest wygodny i przede wszystkim ekspresowy w wykonaniu. Jego zrobienie zajmuje najczęściej mniej niż minutę.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek odwiedziła salon kosmetyczny. Zrobiła paznokcie i laminację rzęs

Kok bun lift robi w ostatnim czasie prawdziwą furorę wśród kobiet. Ta stylizacja włosów nie tylko sprawia, że twarz wyglądają młodziej i promienniej, a rysy są bardziej wyeksponowane, lecz także jest banalnie prosta w wykonaniu. Co więcej, tego typu upięcie powoli staje się charakterystycznym znakiem samej Małgorzaty Rozenek-Majdan, która często stawia właśnie na taką fryzurę. 

Małgorzata Rozenek-Majdan ponownie zachwyciła fryzurą. Kok lift bun to hit sezonu, który optycznie odmładza

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na swoim instagramowym profilu, gdzie obserwuje ją ponad 1,4 mln osób. Gwiazda regularnie dzieli się tam wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Małgosia jest dla swoich obserwatorek ogromną inspiracją i te chętnie podpatrują zarówno jej stylizacje, jak i makijaż czy fryzury. Ostatnio, Małgorzata Rozenek-Majdan coraz częściej pokazuje się w charakterystycznym, wysoko związanym koku, a pod zdjęciami, które publikuje pojawia się wiele pytań o to, w jaki sposób związuje swoje włosy, by uzyskać taki efekt. To fryzura, którą Małgorzata Rozenek-Majdan nosi zarówno podczas ćwiczeń, jak i na co dzień do różnych stylizacji. Ostatnio, żona Radosława Majdana udostępniła na Instagramowej relacji zdjęcia, na których widać, jak świetnym uzupełnieniem jej stylizacji był właśnie ten wysoko upięty kok.

Małgorzata Rozenek zachwyciła fryzurą. To hit sezonu, który optycznie odmładzaMałgorzata Rozenek zachwyciła fryzurą. To hit sezonu, który optycznie odmładza https://www.instagram.com/m_rozenek/ screen InstaStories

Kok, który nosi Małgorzata Rozenek-Majdan to hit, o który dopytują internautki. Jak go zrobić?

Zrobienie takiej fryzury jest naprawdę bardzo proste i nie wymaga większych umiejętności. Ważna jest jednak długość włosów (najlepiej, gdy sięgają przynajmniej do ramion), gdyż zbyt krótkie kosmyki nie dadzą się upiąć w ten sposób. Do wykonania koka typu lift bun potrzebna będzie ci gumka i kilka wsuwek lub dwie gumki.

  1. Rozpocznij od dokładnego rozczesania włosów.
  2. Następnie pochyl głowę w dół, zbierz włosy na czubku głowy, gładko zaczesując i zwiąż je w kucyk.
  3. Na koniec zwiń włosy w niedbałego koka i zabezpiecz wsuwkami lub drugą gumką. 
Więcej o: