Włosy do ramion - sprawdź proste patenty i odkryj tajemnice fryzur gwiazd

Włosy do ramion to uniwersalne cięcie, które sprawdza się zawsze. To właśnie ta długość zapewnia elegancki efekt i wiele możliwości stylizacji. Szukasz gotowych pomysłów na fryzurę do pracy lub na imprezę? Sprawdź najciekawsze propozycje z Instagrama.

Decyzja o ostrym cięciu jest bardzo trudna, dzieje się tak dlatego, że często efekt końcowy jest niezadowalający. Z pewnością każdy chociaż raz zaliczył nieudaną wizytę u fryzjera. Włosy do ramion to dobra opcja dla przezornych. Chcesz mieć zdrowe i ładne włosy o takiej właśnie długości? Sprawdź nasze propozycje na romantyczny wieczór, do biura i luźny weekend. 

Fryzury do ramion - gładko proszę 

Włosy blond mają to do siebie, że lubią się łamać, mocno rozjaśnionych lub regularnie farbowanych włosów nie warto zapuszczać. Efekt będzie odwrotny od zamierzonego, zamiast pięknej fryzury otrzymamy suche i matowe końcówki, tak mniej więcej od wysokości ramion. Dlatego fryzury do ramion są bardzo popularne wśród blondynek, co więcej efekt zadbanej łuski zapewnia dodatkowo keratynowe prostowanie. 

Proste włosy do ramion:

 

Fryzury damskie do ramion - końcówki na okrągło 

Nie każdej kobiecie pasuje prosta linia, w codziennej stylizacji najlepszym rozwiązaniem jest podążanie za naturalną strukturą włosa. Włosy, lekko kręcone z dodatkiem pianki stworzą naturalne fale. Bardzo modny i prosty patent w kategorii fryzury damskie do ramion to gładka góra plus podkręcone końcówki, na przykład przy pomocy prostownicy lub tradycyjnej lokówki. Na koniec całość należy spryskać lakierem i gotowe. 

 
Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak to zrobić

Włosy do ramion z grzywką - w stylu ikony 

Jane Birkin to jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie, jej styl i fryzurę kopiują kolejne pokolenia fashionistek. Kultowe włosy do ramion z grzywką to uniwersalna fryzura, która jest na liście marzeń wielu kobiet. Jak ją odtworzyć? Poniżej prezentujemy kilka inspiracji

 
 
 

Włosy do ramion w świecie znanych i lubianych

Oprócz legendarnej Birkin włosy do ramion to znak rozpoznawczy wielu gwiazd większego i mniejszego formatu. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji nie tylko z czerwonego dywanu: 

  • Reese Witherspoon- blond klasyka z przedziałkiem pośrodku  
 
  • Jennifer Aniston - pazurki wokół twarzy
 
  • Angelina Jolie - francuska nonszalancja 
 
  • Margot Robbie - delikatne fale 
 
  • Alexandra Daddario- pod linijkę 
 

Zobacz też: Półkucyk - ta fryzura idealnie uwydatni średniej długości lub długie włosy. Będziesz wyglądała młodo i promiennie

Więcej o: