Natalia Kukulska i jej nowa fryzura podzieliły internautów. Fanka: "Zapuść, bo tragedia". Piosenkarka odpowiedziała ciętą ripostą

Natalia Kukulska, podobnie jak wiele gwiazd, zdecydowała się na delikatną wiosenną metamorfozę. Piosenkarka udała się do fryzjera i choć pozostała wierna grzywce i krótkim, pofalowanym włosom, jej fryzura i tak wzbudziła kontrowersje. Artystka udostępniła na swoim profilu na Instagramie wiadomość, jaką dostała od internautki.

Natalia Kukulska jako jedna z niewielu gwiazd w polskim showbiznesie może pochwalić się tym, że w latach 90. jej grzywka wyznaczała trendy w Polsce. Fryzjerzy niejednokrotnie słyszeli od swoich klientek, że proszą cięcie "na Kukulską" i nikogo wówczas to nie dziwiło.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Nowe cięcie, nowy kolor

Chociaż teraz gwiazda wygląda zupełnie inaczej, jej fryzury wciąż budzą emocje. Ostatnio opublikowała zdjęcie z wizyty od fryzjera, na którym nie widać spektakularnej zmiany. Mimo to uczesanie podzieliło fanki.

Nowa fryzura Natalii Kukulskiej

Jedna z internautek nie mogła pogodzić się z tym, że Natalia Kukulska od 2017 roku nie ma długich włosów i napisała do niej wiadomość prywatną. Nie spodziewała się jednak, że artystka udostępni ją na swoim profilu na Instagramie. "Zapuść, bo tragedia" - czytamy opinię fanki. Z kolei w drugiej wiadomości inna internautka napisała, że poprosi fryzjera o taką samą fryzurę.

 
Dwie opinie. No i co mam biedna zrobić? Może z jednej strony sieknę kłaka i podzielę publiczność na partie i strony sali... Ps. Swoją drogą uwielbiam tę bezpośredniość społeczeństwa jak z pierwszego komentarza

- napisała Kukulska. Wpis Kukulskiej wywołał dyskusję wśród celebrytów. W komentarzach wypowiedzieli się m.in. Maffashion, Anna Zejdler i Adam Sztaba.

Haha! Klasyk!
Natalko, jak śpiewał Wojciech Młynarski: „Róbmy swoje…”
Jesteś własnością ludożerki. Serdecznie gratuluję

- czytamy ich wypowiedzi.

Więcej o: