Natalia Kukulska i jej nowa fryzura podzieliły internautów. Fanka: "Zapuść, bo tragedia". Piosenkarka odpowiedziała ciętą ripostą

Natalia Kukulska, podobnie jak wiele gwiazd, zdecydowała się na delikatną wiosenną metamorfozę. Piosenkarka udała się do fryzjera i choć pozostała wierna grzywce i krótkim, pofalowanym włosom, jej fryzura i tak wzbudziła kontrowersje. Artystka udostępniła na swoim profilu na Instagramie wiadomość, jaką dostała od internautki.

Natalia Kukulska jako jedna z niewielu gwiazd w polskim showbiznesie może pochwalić się tym, że w latach 90. jej grzywka wyznaczała trendy w Polsce. Fryzjerzy niejednokrotnie słyszeli od swoich klientek, że proszą cięcie "na Kukulską" i nikogo wówczas to nie dziwiło.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Nowe cięcie, nowy kolor

Chociaż teraz gwiazda wygląda zupełnie inaczej, jej fryzury wciąż budzą emocje. Ostatnio opublikowała zdjęcie z wizyty od fryzjera, na którym nie widać spektakularnej zmiany. Mimo to uczesanie podzieliło fanki.

Fryzury komunijne dla mam Najmodniejsze fryzury komunijne dla mamy. Jak uczesać się na komunię dziecka?

Nowa fryzura Natalii Kukulskiej

Jedna z internautek nie mogła pogodzić się z tym, że Natalia Kukulska od 2017 roku nie ma długich włosów i napisała do niej wiadomość prywatną. Nie spodziewała się jednak, że artystka udostępni ją na swoim profilu na Instagramie. "Zapuść, bo tragedia" - czytamy opinię fanki. Z kolei w drugiej wiadomości inna internautka napisała, że poprosi fryzjera o taką samą fryzurę.

 
Dwie opinie. No i co mam biedna zrobić? Może z jednej strony sieknę kłaka i podzielę publiczność na partie i strony sali... Ps. Swoją drogą uwielbiam tę bezpośredniość społeczeństwa jak z pierwszego komentarza

- napisała Kukulska. Wpis Kukulskiej wywołał dyskusję wśród celebrytów. W komentarzach wypowiedzieli się m.in. Maffashion, Anna Zejdler i Adam Sztaba.

Haha! Klasyk!
Natalko, jak śpiewał Wojciech Młynarski: „Róbmy swoje…”
Jesteś własnością ludożerki. Serdecznie gratuluję

- czytamy ich wypowiedzi.

Modne paznokcie 2021 Najmodniejsze paznokcie na 2021. 5 trendów, które robią furorę w tym roku

Więcej o: