Szukasz odmładzającej fryzury? Postaw na Blunt chop - uczesanie gwiazd

Z okazji wiosny pora odświeżyć swój wygląd. Możesz zacząć od fryzury - obecnie jednym z najmodniejszych strzyżeń jest Blunt chop, czyli ulubione cięcie sław. Ten trend bije rekordy popularności na Instagramie. Komu pasuje?

Fryzura jest istotnym elementem wyglądu, co wiedzą nie tylko fryzjerzy. Odpowiednio dobrane cięcie potrafi sprawić, że będziesz wyglądała atrakcyjnie, młodo i promiennie. Taki efekt uzyskasz dzięki nowoczesnemu cięciu Blunt chop. Skradło już serca kobiet na całym świecie, co widać na damskich Instagramach.

Zobacz wideo Jak sobie radzić z zimowym łupieżem? O czym trzeba pamiętać? [#HomeBeauty] Wybierz serwis

Fryzura odmładzająca dla kobiet - poznaj strzyżenie Blunt chop

Szukasz praktycznej i jednocześnie modnej fryzury? Powinnaś w takim razie zapoznać się z terminem Blunt chop. To nowoczesna odmiana boba charakteryzująca się ostro ściętymi pasmami, które wyglądają jakby zostały skrócone brzytwą. Efekt prezentuje się bardzo naturalnie i młodzieńczo. Włosy skrócone taką techniką wyglądają na gęstsze i zdrowsze, a taki wygląd jest pożądany przez większość kobiet. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest uniwersalność. Możesz dostosować długość pasm do typu urody. Dzięki temu strzyżeniu pożegnasz godziny spędzane przed lustrem - takie włosy układają się niemalże samodzielnie. Można stwierdzić, że ta fryzura potrafi współpracować. Z pewnością odejmiesz sobie lat takim uczesaniem, gdyż włosy będą wyglądały na mocne i uniesione. To świetne cięcie na pozbycie się zniszczonych i rozdwojonych końcówek. 

 

Czy najmodniejsza fryzura na 2021 rok pasuje każdej kobiecie?

Blunt chop wygląda dobrze przy każdym typie urody, ale nie wykonasz tej fryzury na bardzo krótkiej długości. Ten trend można zastosować przy pasmach sięgających linii żuchwy lub dłuższych. Gęstość włosów nie ma znaczenia. Posiadaczki najbardziej cienkich pasm będą wyglądały rewelacyjnie w takim uczesaniu. Można stwierdzić, że ich włosy otrzymają drugie życie. Geometryczne wyrównanie końcówek najlepiej wychodzi w salonach fryzjerskich. Jeśli chodzi o kształt twarzy - tutaj również obowiązuje dowolność. Okrągła, kwadratowa lub pociągła buzia będą prezentowały się rewelacyjnie w tej modnej fryzurze. Być może Blunt chop stanie się Twoim ulubionym wariantem wśród damskich strzyżeń. 

 

Blunt chop świetnie wygląda w połączeniu z balejażem, drobnymi refleksami oraz koloryzacjami typu sombre lub ombre. Przy tej fryzurze można podkreślić piękne przejście kolorów. Takie pasma można pofalować lub zakręcić, co również wydobędzie z nich urok. Nie zapomnij o olejku roślinnym lub nabłyszczaczu, które to podbiją efekt finalny. Włosy ścięte brzytwą pięknie wyglądają także związane - wysoki kucyk lub kok może mieć miejsce przy nieco dłuższych pasmach. Do takich kosmyków pasuje także samurajski kok, który jest dobrym rozwiązaniem szczególnie w upalne dni. 

Więcej o: