Odrosty już nigdy nie będą zmartwieniem. Shadow roots to koloryzacja, której nie trzeba często odświeżać

Szukasz koloryzacji, dzięki której unikniesz częstych wizyt u fryzjera? W takim razie shadow root to rozwiązanie idealne dla ciebie. Znienawidzone odrosty teraz staną się atutem fryzury. Dzięki tej technice farbowania odrosty będą niewidoczne, a ty będziesz mogła cieszyć się doskonałą fryzurą przez długi czas.

Zamknięcie salonów fryzjerskich zmusiło nas do poszukiwania praktycznych rozwiązań także w obszarze fryzur. Znienawidzone przez kobiety odrosty stały się inspiracją do stworzenia koloryzacji, która podczas lockdownu będzie wyglądała zjawiskowo. Shadow roots pokochały kobiety na całym świecie. Nic dziwnego! To świetny sposób, by wyglądać olśniewająco bez częstego poprawiania koloru włosów. Teraz kolejne zamknięcia salonów fryzjerskich nie będą nam straszne. 

Zobacz wideo Twoje włosy są przesuszone i często się elektryzują? Mamy na to sposób

Krótkie fryzury - komu pasują? Krótkie fryzury to najgorętszy trend tego sezonu. Komu pasuje takie cięcie?

Piękny kolor włosów bez częstych wizyt u fryzjera? Dzięki shadow roots to możliwe

Styliści fryzur znaleźli doskonały sposób na ukrycie znienawidzonych przez kobiety odrostów. Ten trend wychodzi naszym problemom. Shadow roots to koloryzacja, która przypomina odwrócone ombre. Nałożony tuż przy nasadzie kolor jest zbliżony do naturalnego odcienia naszych włosów. Dzięki temu odrastające włosy zleją się z nałożonym przy nasadzie kolorem i odrost nie będzie widoczny. Dobrze dobrany odcień wygląda bardzo naturalnie. Taka koloryzacja najlepiej wygląda w połączeniu z blondem, ponieważ daje delikatny kontrast. Nakładające się na siebie kolory tworzą trójwymiarowy efekt, dzięki któremu włosy wyglądają świetnie, a twoja twarz jest pełna blasku. 

 

Smoky ice Smoky ice to najmodniejsza koloryzacja tego sezonu. Komu pasuje?

Efekt shadow roots możne także osiągnąć farbując włosy przy nasadzie na mocno kontrastujący kolor np. fiolet, róż lub błękit. Włosy u nasady pofarbowane na wyrazisty kolor stworzą cień, który będzie odróżniał się od koloru reszty naszych kosmyków, dając w ten sposób trójwymiarowy efekt.

Shadow roots to najmodniejsza fryzura 2021 roku. Komu pasują zamaskowane odrosty? 

Mamy świetną wiadomość: ta koloryzacja pasuje do każdego typu urody. Włosy możesz farbować na rozmaite odcienie - nic cię tu nie ogranicza. Dzięki temu fryzjer może dobrać kolor odpowiedni do twojego typu urody. Shadow roots to doskonały sposób, żeby polubić odrosty. Teraz można się nimi chwalić. 

Więcej o: