Jennifer Lopez ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę sezonu. Fani: "Brak słów"

Jennifer Lopez regularnie zaskakuje swoimi fryzurami. Nie inaczej jest i tym razem. Znany fryzjer gwiazd opublikował zdjęcie gwiazdy, na którym pokazał jej włosy tuż po najnowszej metamorfozie. Jak wygląda po zmianie? - Wszystko, co na niej zrobisz, wygląda niesamowicie - piszą fanki.
Zobacz wideo JLo zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych kobiet światowego show-biznesu, która pochwalić się może milionami fanek oraz fanów - na samym Instagramie obserwuje ją ponad 153 miliony osób. Co więcej, JLo uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych artystek, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca swoim talentem muzycznym, urodą oraz świetną formą fizyczną, na którą od lat ciężko pracuje dietą oraz treningami. Nie da się ukryć, że JLo jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które chętnie podpatrują jej stylizacje, sposoby pielęgnacji czy fryzury, w których się pokazuje.

Jennifer Lopez ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę sezonu. Jak wygląda?

Jennifer Lopez bardzo lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, szczególnie ze swoimi fryzurami. Gwiazda bardzo często zmienia ich długość, raz ścinając, a raz przedłużając kosmyki. Tym razem jednak zdecydowała się zmienić coś innego i postawiła na grzywkę. Stylista fryzur gwiazd, Chris Appleton opublikował na swoim instagramie zdjęcie, na którym pokazał Jennifer Lopez w najmodniejszej grzywce tego sezonu. Mowa o grzywce typu curtain, która optycznie wysmukla twarzy, eksponując jednocześnie oczy i kości policzkowe.

Co myślicie o dzisiejszej fryzurze Blunt Curtain u JLO?

- zapytał pod udostępnionym postem.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek i fanów zachwyconych nową fryzurą JLo:

Tak pięknie, że aż brak słów
Zjawiskowa
Ikona!
OMG, niesamowita!
Wszystko, co na niej zrobisz, wygląda niesamowicie
Piękny! Chociaż nie znam niczego, co nie byłoby piękne na JLo
Oszałamiająca, idealne włosy

- czytamy.

Więcej o: