Fryzury na komunię 2021. Najmodniejsze i najpiękniejsze upięcia dla dziewczynek

Najpiękniejsze fryzury komunijne sprawią, że twoja córka poczuje się jak księżniczka. Są eleganckie i odpowiednie na tą okazję. W tym roku modne są rozmaite upięcia, które podkreślą piękne włosy twojego dziecka. Sprawdź, jakie stylizacje fryzur będą idealne w tym ważnym dniu.

Fryzury na komunię dla dziewczynek to małe dzieła sztuki. W tym sezonie królują loki i fale, które pięknie podkreślają długie, zadbane pasma. Elementy kwiatów i obowiązkowy wianek, to trend, który rządzi od lat. W tym roku twoja córka może zdecydować się na rozpuszczone włosy, lub ekstrawaganckie upięcie. Każda z fryzur ma w sobie coś wyjątkowego i jest idealna na to ważne wydarzenie. Oto eleganckie propozycje modnych fryzur, specjalnie dla małych kobiet. 

Zobacz wideo Szybki sposób na efektowną, ale prostą fryzurę. Tego koka zrobisz w mgnieniu oka

Komunijne fryzury 2021: Włosy rozpuszczone i pokręcone

Rozpuszczone, długie włosy to ponadczasowy klasyk wśród komunijnych fryzur. Dziewczynki często zapuszczają włosy, aby na tą wyjątkową okazję mogły zaprezentować w pełnej okazałości. Eleganckie fale i loki tylko podkreślają urodę, a upięte w ciekawy sposób mogą stworzyć naprawdę modną fryzurę. 

 
 

Komunijne fryzury 2021: Niebanalny warkocz

Wśród komunijnych fryzur królują także warkocze. To uczesanie należy do bardzo eleganckich, oddających powagę tego wyjątkowego wydarzenia. Warkocz nie musi być jednak banalny. Spleciony w wyjątkowy sposób, będzie stanowił przepiękną fryzurę dla tej szczególnej, młodej osoby. W tym sezonie modne są warkocze z wpiętymi drobnymi kwiatkami lub spinkami. Przewiązane kokardą będą wyglądać bardzo klasycznie i stylowo. 

 
 

Komunijne fryzury 2021: Modne kucyki i koczki

Komunijne fryzury, to również ponadczasowe koki. Są eleganckie i klasyczne, ale z pewnością nigdy się nie znudzą. W połączeniu z niewielkim wiankiem taka fryzura będzie prezentować się uroczo i niewinnie. Kok także nie musi być banalny. Zapleciony lub z wypuszczonymi pasmami będzie wygodny i odpowiedni do sytuacji. Jeśli twoja córka uwielbia włosy związane w kucyk, w tym dniu nie musisz rezygnować z tego uczesania. Kucyki są modne i mogą wyglądać elegancko! Wystarczy odpowiednie utrwalenie włosów, lekkie fale i odpowiednie ozdoby. Te uczesania są wyjątkowe i sprawią, że twoja córka poczuje się naprawdę piękna. W połączeniu z albą lub sukienką te stylizacje włosów będą prezentować się odpowiednio, ale nie banalnie. 

 
 
Więcej o: