"Przyjaciele" wracają nie tylko na ekrany. Fryzura Jennifer Aniston "na Rachel Green" to prawdziwy hit

Rachel Green zagrana przez Jennifer Aniston w kultowym serialu "Przyjaciele" jest bez wątpienia ikoną stylu. Postać, w którą wcieliła się hollywoodzka aktorka, wyznaczała i wciąż wyznacza modowe trendy. Chociażby w zeszłym roku była inspiracją dla Ralpha Laurena i jego kolekcji "Wear to Work". Okazuje się, że również fryzjerzy ostatnio coraz częściej słyszą o serialu, fryzura "na Rachel" to najgorętszy trend tej wiosny.

Serial "Przyjaciele" po 27 latach od emisji pierwszego odcinka wciąż cieszy się wysoką oglądalnością. Wszyscy mówili o nim w latach 90., wszyscy mówią o nim również teraz. Nie tylko perypetie tytułowych "przyjaciół" cały czas wzruszają i bawią, ale sticom przyczynił się też do tego, że moda z lat 90. wraca na salony.

Chociaż znajdują się sceptycy, którzy uważają, że produkcja zestarzała się w złym stylu i jest niepoprawna politycznie, większość widzów podchodzi do niej z dystansem i sympatią. Dowodem na to jest fakt, że wierni fani z niecierpliwością czekają na 27 maja, kiedy na HBO Max wejdzie specjalny odcinek serialu "Friends Reunion" i proszą fryzjerów o cięcie "na Rachel". 

Zobacz wideo "Friends: The Reunion" - teaser. "Przyjaciele" powrócą na HBO Max już 27 maja

Fryzura Jennifer Aniston "na Rachel" 

"Rachel cut" zna każdy fryzjer. Popularne w latach 90. cięcie polega na tym, że włosy układają się w nim warstwami. Fryzura z pazurkami przy twarzy polecana jest szczególnie osobom o okrągłym kształcie buzi.

Wysmukla twarz i sprawia, że wydaje się szczuplejsza. Nie tylko cięcie jest tu istotne, ale także stylizacja. Rachel Green stawiała na wymodelowane i podkręcone do wewnątrz włosy. Jak je zrobić? Na TikToku pojawiły się tutoriale, które pokazują, co należy wykonać krok po kroku.

 

Rachel Green przedziałek nosiła na środku lub na boku. Lubiła też podpinać włosy spinką lub robić niedbałego koka, spiętego z tyłu klamerką i zostawiać dwa pasma włosów przy twarzy. Jedno jest pewne: w każdej wersji wyglądała znakomicie!

Więcej o: