Gwiazda "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan ma nową fryzurę! Jak wygląda?

Gwiazda "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan zmieniła fryzurę! Przed ważnym wyjazdem postanowiła wybrać się do fryzjera i nieco zmienić swój wygląd, nie zapominając o odpowiedniej pielęgnacji włosów. Postawiła na najmodniejszą grzywkę w tym sezonie. Jak wygląda?

Gwiazda "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan obcięła włosy! Postawiła też na zabiegi pielęgnacyjne, aby wzmocnić swoje pasma i zadbać o ich zdrowy wygląd na wiosnę. Na Instagramie pochwaliła się swoją metamorfozą. Wygląda wspaniale! Co zmieniła?

Zobacz wideo

Misheel Jargalsaikhan zmieniła fryzurę. To najmodniejsza grzywka sezonu

Misheel Jargalsaikhan, która kojarzona jest z rolą jednej z sióstr w serialu Rodzina Zastępcza, dziś jest już dorosłą kobietą. W serialu grała, jako mała dziewczynka, ale nadal cieszy się popularnością wśród fanów. Na Instagramie postanowiła pochwalić się metamorfozą, na którą zdecydowała się przed ważnym wyjazdem. Gwiazda postawiła na najmodniejszą grzywkę w tym sezonie, a mianowicie curtain bangs. 

Grzywka cieniowana i curtain bangs to najpopularniejsze fryzury na sezon jesień-zima.Curtain bangs eksponuje oczy i podkreśla kości policzkowe. Komu pasuje?

Postanowiła przyciąć nieco włosy i je zakręcić. Na bieżąco relacjonowała swoje wyjście do fryzjera i opisywała poszczególne zabiegi. Ta wyjątkowa stylizacja włosów odejmuje lat i optycznie wyszczupla twarz. Celebrytka prezentuje się w niej przepięknie, a jej naturalne ciemne włosy rewelacyjnie współgrają z tą wiosenną fryzurą

misheeljargalsaikhanmisheeljargalsaikhan @misheeljargalsaikhan

Fryzura Jennifer Aniston 'na Rachel Green'"Przyjaciele" wracają nie tylko na ekrany. Fryzura Jennifer Aniston "na Rachel Green" to prawdziwy hit

Gwiazda "Rodziny Zastępczej" obcięła włosy. Zdecydowała się również na inne zabiegi

Misheel Jargalsaikhan z radością udała się do fryzjera po długotrwałym lockdownie. Korzystając z okazji postanowiła zadbać o swoje włosy i poddać je również specjalnemu zabiegowi. Aktorka postawiła na botox włosów i podcięcie końcówek. W ten sposób, jej długie, ciemne pasma wyglądają na mocne i bardzo zadbane. Botox na włosy poprawia ich strukturę i pomaga ją odbudować. Zabieg jest polecany szczególnie wiosną, kiedy nasze włosy są zniszczone po zimie, podczas której były narażone na niskie temperatury. W tak wykonanej fryzurze gwiazda zapowiedziała podróż, po czym wsiadła do samochodu, gdzie razem ze swoją rodziną wyruszyła na wiosenną wyprawę. 

nowa fryzuranowa fryzura @misheeljargalsaikhan

nowa fryzuranowa fryzura @misheeljargalsaikhan

Więcej o: