Gwiazda "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan ma nową fryzurę! Jak wygląda?

Gwiazda "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan zmieniła fryzurę! Przed ważnym wyjazdem postanowiła wybrać się do fryzjera i nieco zmienić swój wygląd, nie zapominając o odpowiedniej pielęgnacji włosów. Postawiła na najmodniejszą grzywkę w tym sezonie. Jak wygląda?

Gwiazda "Rodziny zastępczej" Misheel Jargalsaikhan obcięła włosy! Postawiła też na zabiegi pielęgnacyjne, aby wzmocnić swoje pasma i zadbać o ich zdrowy wygląd na wiosnę. Na Instagramie pochwaliła się swoją metamorfozą. Wygląda wspaniale! Co zmieniła?

Zobacz wideo

Misheel Jargalsaikhan zmieniła fryzurę. To najmodniejsza grzywka sezonu

Misheel Jargalsaikhan, która kojarzona jest z rolą jednej z sióstr w serialu Rodzina Zastępcza, dziś jest już dorosłą kobietą. W serialu grała, jako mała dziewczynka, ale nadal cieszy się popularnością wśród fanów. Na Instagramie postanowiła pochwalić się metamorfozą, na którą zdecydowała się przed ważnym wyjazdem. Gwiazda postawiła na najmodniejszą grzywkę w tym sezonie, a mianowicie curtain bangs. 

Postanowiła przyciąć nieco włosy i je zakręcić. Na bieżąco relacjonowała swoje wyjście do fryzjera i opisywała poszczególne zabiegi. Ta wyjątkowa stylizacja włosów odejmuje lat i optycznie wyszczupla twarz. Celebrytka prezentuje się w niej przepięknie, a jej naturalne ciemne włosy rewelacyjnie współgrają z tą wiosenną fryzurą

misheeljargalsaikhanmisheeljargalsaikhan @misheeljargalsaikhan

Gwiazda "Rodziny Zastępczej" obcięła włosy. Zdecydowała się również na inne zabiegi

Misheel Jargalsaikhan z radością udała się do fryzjera po długotrwałym lockdownie. Korzystając z okazji postanowiła zadbać o swoje włosy i poddać je również specjalnemu zabiegowi. Aktorka postawiła na botox włosów i podcięcie końcówek. W ten sposób, jej długie, ciemne pasma wyglądają na mocne i bardzo zadbane. Botox na włosy poprawia ich strukturę i pomaga ją odbudować. Zabieg jest polecany szczególnie wiosną, kiedy nasze włosy są zniszczone po zimie, podczas której były narażone na niskie temperatury. W tak wykonanej fryzurze gwiazda zapowiedziała podróż, po czym wsiadła do samochodu, gdzie razem ze swoją rodziną wyruszyła na wiosenną wyprawę. 

nowa fryzuranowa fryzura @misheeljargalsaikhan

nowa fryzuranowa fryzura @misheeljargalsaikhan

Więcej o: