Taka fryzura ma być hitem tego roku. Kiedyś mało kto decydował się na takie cięcie

Powszechnie wiadomo, że każdy trend i moda na pewne elementy nie tylko przemija, lecz także powraca. Ponadto coś, co kiedyś było znienawidzone i postrzegane jako kit, potrafi wrócić jako największy hit sezonu. Przykładem tego jest właśnie ta fryzura. Kiedyś kobiety omijały ją szerokim łukiem, a teraz jest jednym z największych trendów tego roku.
Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Dlaczego kiedyś fryzura bombka była znienawidzona przez kobiety, a obecnie wiele z nich decyduje się na tego typu cięcie? Wszystko ze względu na sposób, w jaki obecnie wykonuje się taką fryzurę. Kiedyś cięcia bombki wykonywane były jakby taśmowo i każda kobieta niezależnie od typu urody wychodziła z takimi samymi włosami. Efekt był taki, że cięcie nie było dopasowane do kształtu twarzy i część pań wyglądała przez to niezbyt korzystnie. Teraz jednak czasy się zmieniły, a dobry fryzjer potrafi sprawić, że znienawidzona bombka podbije serce kobiety.

Fryzura bombka ma być hitem tego roku. Kiedyś mało kto decydował się na takie cięcie

Fryzura bombka przeszła metamorfozę i powróciła do trendów jako jeden z większych hitów 2021 roku. Założenia fryzury są podobne, jednak długość dopasowywana jest indywidualnie do kształtu twarzy, typu urody oraz rodzaju włosów poszczególnych klientek, dzięki czemu stała się fryzurą dla kobiet w absolutnie każdym wieku. 

Wystarczyło nadać temu cięciu nowoczesny charakter i okazuje się, że jest to jedna z bardziej uniwersalnych fryzur. Mogą się bowiem zdecydować na nią kobiety o różnych typach urody czy kształtach warzy. Uważać na tego typu cięcie powinny jedynie osoby o wyjątkowo drobnych oraz szczupłych buziach. Bombka w takim przypadku może niestety wyglądać ciężko i przytłaczać. Fryzura ta najlepiej się sprawdza w przypadku posiadaczek prostych włosów, gdyż wówczas dokładnie widoczny jest jego charakter. Panie o falowanych lub kręconych włosach byłyby zmuszone do regularnego prostowania kosmyków. Nie da się jednak ukryć, że może to negatywnie wpływać na ich kondycję, a poza tym zabiera sporo czasu. 

 
Więcej o: