To najmodniejsza fryzura tego roku. Odmładza i zajmuje 30 sekund. Kobiety ją uwielbiają

Tego typu fryzura, która w ostatnim czasie jest prawdziwym hitem wśród kobiet. Banalnie prosty, ale stylowy kok, którego upięcie zajmuje dosłownie pół minuty. Optycznie odmładza i podkreśla urodę, więc nic dziwnego, że fryzurę lift bun rob pokochały kobiety na całym świecie, w tym największe gwiazdy.
Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Pokazujemy, jak zrobić je szybko i łatwo

Kok znany w sieci jako bun lift to w ostatnim czasie jedna z najpopularniejszych fryzur wśród kobiet. Jest nie tylko niezwykle modna, lecz przede wszystkim bardzo wygodna i prosta w wykonaniu. Upięcie takiego koczka zajmuje dosłownie 30 sekund. Co więcej jest to jedna z bardziej uniwersalnych fryzur, gdyż można nosić ją zarówno do dresu, jak i wieczorowej kreacji. Zatem nic dziwnego, że bun lift cieszy się sporą popularnością wśród kobiet. Tego typu stylizacja włosów sprawia, że twarz wyglądają młodziej i bardziej promiennie.

Bun lift to najmodniejsza fryzura tego roku. Robi furorę wśród kobiet, w tym największych gwiazd show-biznesu

Koczek bun lift na stałe zagościł w trendach 2021 roku. Widać to zarówno wśród kobiet mijanych na ulicy, influencerek w sieci czy gwiazd zagranicznego oraz polskiego show-biznesu. W takiej fryzurze regularnie zobaczyć możemy m.in. Małgorzatę Rozenek-Majdan, Julię Wieniawę czy nawet samą Jennifer Lopez

 

Hitowa fryzura bun lift - jak zrobić ją krok po kroku?

Do wykonania koczka typu bun lift nie potrzeba żadnych większych umiejętności czy akcesoriów fryzjerskich. Potrzebna będzie jedynie szczotka do włosów, gumka, kilka wsuwek oraz lakier do włosów, jeśli chcesz, by fryzura miała nieco bardziej elegancki charakter. Luźnie upięcie tej fryzury zajmuje zwykle około pół minuty. Jedynym ograniczeniem w wykonaniu takiego koka jest długość włosów - najlepiej jeśli sięgają przynajmniej do ramion.

  1. Najpierw dokładnie rozczesz włosy.
  2. Pochyl głowę w dół i zbierz je wszystkie na czubku głowy, gładko zaczesując.
  3. Zwiąż włosy gumką w wysoki kucyk. 
  4. Następnie zwiń włosy w ciasny kok i zabezpiecz wsuwkami.
  5. Możesz również wypuścić z niego kilka kosmyków przy twarzy i utrwalić fryzurę lakierem, jeśli masz taką potrzebę.
Więcej o: