Krótkie fryzury to najmodniejszy wybór na lato! Są wygodne, stylowe i niesamowicie seksowne

Marzy ci się wielka metamorfoza? Postaw na ostre cięcie. Krótkie fryzury będą hitem tego sezonu! Pixie cut, bob, pixie bob - sprawdź, jak wyglądają najmodniejsze fryzury tego lata. Są seksowne i dodają pazura, a na dodatek... pomagają odjąć nieco lat!

Tegoroczne trendy kochają krótkie włosy. Dzięki nim wyglądamy sexy, a nasza twarz jest odświeżona i rozświetlona. Dobrze dobrana fryzura potrafi zdziałać prawdziwe cuda, więc jeśli czujesz potrzebę zmiany, nie bój się radykalnych cięć. Efektowne uczesanie, które nie wymaga godzin stylizacji? Krótkie włosy to synonim wygody i komfortu. Pixie cut, bob i wszelkie inne męskie długości będą w tym roku prawdziwym hitem.

Zobacz wideo Grażyna Wolszczak walczyła z pocovidowym wypadaniem włosów

Krótkie fryzury na lato? Postaw na klasycznego boba

Chyba wszystkie zdążyłyśmy już zauważyć, że bob stał się fryzurą – legendą. Od kilku lat jest ubulieńcem kobiet na całym świecie i nieustannie triumfuje wśród salonów fryzjerskich. Przez ten czas powstało na jego temat mnóstwo różnych wariantów, a każdy wydaje się być piękniejszy od poprzedniego. Klasyczna wersja charakteryzuje się krótkim cięciem, zwykle sięgającym okolicy ucha, ale nie musimy na tym poprzestawać. Long bob, angled bob, angular bob, pixie bob i ten asymetryczny – każdy znajdzie coś dla siebie w tych różnościach.

 

Pixie cut to najmodniejsza fryzura na lato 2021. Dodaje charakteru i podkreśla rysy twarzy

Jeśli uważasz się za kobietę z mocnym charakterem, ta fryzura będzie jego najlepszym oddaniem Pixie cut potrafi podkręcić każdy look! Ta nowoczesna fryzura zakłada bardzo krótkie cięcie z nieco dłuższymi kosmykami u nasady. Często klientki salonów decydują się nawet na wygolenie boków i tyłu głowy, dzięki czemu efekt jest jeszcze bardziej drapieżny i spektakularny.

 

Pixie bob – krótka fryzura na wakacje 2021. Połączenie dwóch najmodniejszych fryzur robi furorę

A jeśli jesteś człowiekiem centrum, z pewnością przypadnie ci do gustu pixie bob, czyli idealny balans pomiędzy dwoma fryzurami, o których mówiłyśmy wcześniej. Charakteryzuje się krótkim cięciem, ale nie tak krótkim jak w przypadku pixie cut. Długość zwykle przypomina boba, ale samo cięcie opiera się na zasadach pixie – dłuższe pasma u nasady, krótsze z tyłu. Jeśli zależy ci na podbiciu objętości, koniecznie zapisz się do fryzjera.

 
Więcej o: