Gwiazdy pokochały mullet hair. Fryzura na czeskiego piłkarza dodaje seksapilu

Mullet hair to fryzura, która wzbudza wiele kontrowersji. Jedni ją kochają, inni wręcz nie znoszą. Nie da się jednak zaprzeczyć, że tak zwana fryzura na czeskiego piłkarza przeżywa ostatnio swój renesans. Wiele gwiazd zdecydowało się na taką fryzurę. Sprawdź, jak w niej wyglądają.

Mullet hair, czyli fryzura na czeskiego piłkarza stała się w pandemii hitem. To uczesanie niegdyś uchodzące za męskie robi furorę wśród kobiet na całym świecie. I choć nazwa "fryzura na czeskiego piłkarza" nie brzmi zachęcająco, to takie cięcie prezentuje się naprawdę świetnie. Jest bardzo kobiece i wyjątkowo twarzowe. Wiedzą o tym gwiazdy z całego świata. Wiele z nich już dawno postawiło na takie cięcie. Zobacz, jak świetnie w nim wyglądały. 

Zobacz wideo Iza Miko w czerwonych włosach

Fryzura z opaską. Zdjęcie ilustracyjne Fryzura z opaską. Jak ją przygotować, by wyglądała efektownie?

Mullet hair w nowoczesnym wydaniu. Jak wygląda ta fryzura? 

Choć w latach 80. XX wieku to cięcie uchodziło za męskie, to jego nowoczesną wersję chętnie noszą także kobiety. Mullet hair charakteryzuje się długimi włosami z tyłu głowy, a krótkimi z przodu i po bokach. W takiej fryzurze najlepiej będą się czuły odważne kobiety. Noszenie tej fryzury wymaga pewności siebie. Takie cięcie ma drapieżny charakter, jednak dodaje uroku i seksapilu. 

Fryzurę na czeskiego piłkarza możesz stylizować na różne sposoby. Zarówno włosy w formie artystycznego niełady, jak i elegancko i schludnie uczesane będą robić na ulicach furorę. 

Mullet hair to cięcie, które pasuje do każdej twarzy

Mullet hair doskonale uwydatnia kości policzkowe. Tę fryzurę można dostosować do każdego kształtu twarzy. Panie o pociągłej buzi powinny jedynie wystrzegać się bardzo krótkiej grzywki, która optycznie wydłuża twarz. To cięcie nadaje się świetnie do cienkich i rzadkich włosów, dzięki niemu zyskają trochę objętości. 

MHairstylist,Combs,Clients,Light-brown,With,Blonde,Hair.,Creating,A,Luxurious Te trzy fryzury bardzo cię postarzą. Lepiej unikać ich jak ognia

Mullet hair to fryzura, na którą zdecydowało się wiele gwiazd

W Polsce ta fryzura kojarzona jest z gwiazdami piłki nożnej z lat 80., natomiast w kulturze popularnej z kulturą country. To właśnie na południu Stanów Zjednoczonych utarło się sformułowanie dotyczące tej fryzury: "business in the front, party in the back" (biznes na przodzie, imprezka z tyłu). Kiedyś taką fryzurę nosili m.in. Billy Ray Cyrus, niemiecka piosenkarka Nena, brytyjska gwiazda muzyki pop Kim Wilde, Limal, czy Bono. 

Na mullet hair także w XXI wieku postawiło wiele gwiazd. W tej fryzurze można było oglądać m.in. Zendayę, Scarlett Johanson, Rihannę, Ursulę Corberó czy Miley Cyrus. Trzeba przyznać, że ta fryzura naprawdę dodaje uroku. 

 

Nawet Scarlett Johanson, którą przeważnie możemy oglądać w długich włosach, kiedyś nosiła mullet hair.

 

Trzeba przyznać, że Rihannie to uczesanie dodało pazura. Wyglądała w nim rockowo i seksownie. 

 

Również Ursula Corberó zachwyca w tej fryzurze. Przyznaj, że wygląda bardzo subtelnie. 

 

Mullet hair bardzo pasuje do charakteru Miley Cyrus. Odważna piosenkarka wygląda w nich po prostu świetnie. 

 
Więcej o: