Kasia Warnke zaskoczyła fanów metamorfozą. Na zdjęciu nie jest już blondynką. "Zupełnie inna osoba"

Katarzyna Warnke przez lata pozostawała wierna jasnym odcieniom blondu. Aktorka ze swoją delikatną, słowiańską urodą i niemalże platynowymi włosami zachwycała niespotykanymi rysami. Okazuje się jednak, że jako brunetka wygląda równie dobrze, choć zupełnie inaczej.

Katarzyna Warnke nie boi się eksperymentowania ze swoim wizerunkiem. Często zmienia wygląd na potrzeby projektów, w które się angażuje. Już raz widzieliśmy ją jako brunetkę w sesji dla marki kabos cosmetics. Tym razem postawiła na jeszcze odważniejszą metamorfozę. Zdjęcie, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, pokazuje, że zarówno w platynowym blondzie bez makijażu, jak i jako brunetka z czerwonymi ustami, prezentuje się świetnie.

Zobacz wideo Kasia Warnke o najpiękniejszym prezencie od Stramowskiego. Oj, ma gest!

 Katarzyna Warnke przeszła metamorfozę

Warnke wzięła udział w sesji zdjęciowej wykonanej przez Merlenę Bielińską. Chociaż aktorka nie zdradziła szczegółów i okoliczności, w których powstały zdjęcia, z pewnością zdjęcia są częścią nowego projektu. 

NA SZKLANCE SZMINKI ŚLAD, TO NIC, ONA PRZYJDZIE, ZAPYTA JESZCZE RAZ: WHO’S THAT LIPSTICK ON THE GLASS? Jakiś czas temu, sesja w jakiejś tam sprawie i ciemna peruka, która sprawia, że czujesz się kimś zupełnie innym

- napisała pod zdjęciem. 

 

Fani nie mogli przejść obok metamorfozy obojętnie. A Warnke ma ich niemałe grono, bo jej konto na Instagramie obserwuje aż 254 tys. osób. 

Jest ogień.
Pięknie w tym kolorze.
Wooow, ale seksi.
Zupełnie inna osoba

- zachwycali się w komentarzach. Niektórzy zaproponowali nawet, żeby rozważyła przefarbowanie włosów na stałe. Aktorka nie odpowiedziała na komentarze.

Więcej o: