Te fryzury są już niemodne. Pięć przestarzałych trendów, o których lepiej zapomnieć

Trendy we fryzjerstwie zmieniają się bardzo szybko. Wiele fryzur już dawno wyszło z mody i raczej długo nie będziemy za nimi tęsknić. Jak się nie czesać? Oto pięć niemodnych fryzur, których lepiej unikać.

Fryzura przede wszystkim powinna być dobrana do urody, więc niekoniecznie musi wpisywać się w aktualne trendy. Są jednak uczesania, które wyszły z mody i lepiej o nich zapomnieć. Te fryzury nie dodadzą ci uroku, a do tego mogą postarzyć nawet o 10 lat. Czego lepiej unikać? 

Zobacz wideo Przeplatany kucyk - banalnie prosta i efektowna fryzura

Odmładzające fryzury Fryzury odmładzające, które są hitem 2021 roku. Modne, stylowe i odejmują nawet 10 lat

Fryzury, które są już niemodne. Uciekaj z fotela, jeśli fryzjer ci je zaproponuje

Zanim przejdziemy do listy niemodnych fryzur, warto wspomnieć, co jest trendem w tym roku. Fryzjerzy stawiają przede wszystkim na naturalność. Uczesania mają podkreślać atuty naszej urody, nie być zbyt wyszukane i ekstrawaganckie. Właśnie dlatego od kilku sezonów hitem jest bob, delikatne fale i grzywki. Miej to na uwadze, wybierając fryzurę dla siebie. W takim razie czego unikać? Wszystkich fryzur, które odwracają uwagę od twojej buzi. Tapiry, duża objętość, mocne kolory włosów i pretensjonalne upięcia już dawno odeszły do lamusa. Poznaj pięć fryzur, które kiedyś były hitem, a teraz są uznawane za kicz. 

Zbyt odcięte ombre wygląda kiczowato 

Ombre jest modne, ale jeśli jest dobrze wykonane. To koloryzacja, w której odcienie powinny płynnie przechodzić jeden w drugi. Jeśli ombre wygląda jak farbowane przy linijce, to znaczy, że coś poszło nie tak. Taka koloryzacja wygląda po prostu źle i kiczowato. 

Niemodny kolor włosów? Żółty blond jak u lalki Barbie to kolor, o którym powinnaś zapomnieć

Jeśli zawsze marzyłaś o blondzie, to wybierz odcień, który będzie wyglądał naturalnie. Koloryzacja o zbyt kanarkowym odcieniu postarza, podkreśla niedoskonałości cery, a do tego wygląda na nieudaną. Lepiej się tak nie oszpecać. 

Ciasne upięcie to fryzura, której lepiej nie nosić na co dzień

Tak jak już wspominaliśmy wcześniej, w modzie jest naturalność. W związku z tym na co dzień lepiej zrezygnuj z ciasnych upięć czy perfekcyjnie wykonanych francuskich koków - takie uczesania sprawdzą się na eleganckie bankiety, a nie na spacer, czy wyjście ze znajomymi. 

Jak ukryć odrosty bez farbowania? 3 proste i domowe triki Jak ukryć odrosty bez farbowania? 3 proste i domowe triki

Fryzury o przesadnej objętości są niemodne i dodają lat

Przesadzona objętość włosów była modna w ubiegłym stuleciu. Od tego czasu minęło już wiele lat, więc lepiej zapomnieć o tapirze i ogromnych fryzurach. Nikt już się tak nie czesze. Takie napompowane włosy wyglądają nienaturalnie i dodają kobiecie co najmniej 10 lat. 

Niemodne fryzury 2021. Piętrowe uczesanie nie dodaje uroku

Piętrowa fryzura lub ogromny kok na wypełniaczu na pewno przykuje wzrok innych, ale raczej nie będą podziwiać twojej urody. Każdy będzie zastanawiał się, po co ci takie wielkie uczesanie. Taka fryzura raczej przytłacza, niż dodaje wdzięku. 

:Old,Fashioned,Sexy,Woman,With,Beautiful,Creative,Hairstyle:Old,Fashioned,Sexy,Woman,With,Beautiful,Creative,Hairstyle shutterstock/margo_black

Więcej o: