Anna Czartoryska-Niemczycka ma nowy kolor włosów i wygląda obłędnie. Wybrała ulubiony salon fryzjerski gwiazd

Anna Czartoryska-Niemczycka stawia w swoim życiu na minimalizm. Chociaż niejednokrotnie rozpisywano się na temat jej majątku, aktorka stara się żyć skromnie. Pewnie nie pochwaliłaby się nawet nową fryzurą, gdyby nie zrobił tego za nią jej fryzjer. Na InstaStories możemy podziwiać jej lśniący, karmelowy brąz.

W zeszłym roku Anna Czartoryska-Niemczycka w trosce o planetę zrezygnowała z kupowania nowych ubrań i przez 12 miesięcy korzystała tylko z tego, co znalazła w swojej szafie. Jej zainteresowanie ruchem zero-waste i ekologią zaczęło się trzy lata temu. Najpierw podjęła wyzwanie magii sprzątania z Marie Kondo i pozbyła się z domu wszystkich rzeczy, które nie były potrzebne. Później dowiedziała się o osobach, które produkują zaledwie słoik śmieci rocznie.

Zobacz wideo Iza Miko w czerwonych włosach
Nie wiem, jak to jest możliwe, ale zaczęłam się zastanawiać, co ja mogłabym zrobić, żeby produkować mniej śmieci, żeby mój styl życia mniej negatywnie wpływał na naszą planetę

- wyznała. Ta droga doprowadziła ją do rezygnacji z zakupów i przyznała, że dzięki temu ma więcej czasu, pieniędzy w portfelu i ogromną satysfakcję, że się udało. Choć minął rok, aktorka stara się wciąż ograniczać zakupy, a i z wyglądem eksperymentuje nieczęsto. Tym razem jednak odważyła się na drobną zmianę.

Anna Czartoryska-Niemczycka postawiła na karmelowy brąz

Anna Czartoryska-Niemczycka od lat jest zwolenniczką prostych włosów. Prosta lub zaczesana na bok grzywka to jej znak rozpoznawczy. Nawet na bankietach i imprezach branżowych stawia na swoje klasyczne uczesanie, więc metamorfoza w jej wydaniu to niecodzienny widok. Aktorka wybrała się do jednego z ulubionych salonów fryzjerskich gwiazd - Atelier Stylissimo (czesze się tam m.in. Julia Wieniawa) - i postawiła na karmelowy brąz.

Anna Czartoryska-Niemczycka ma nową fryzuręAnna Czartoryska-Niemczycka ma nową fryzurę atelierstylissimo/screenshot

Karmelowy brąz to jeden z modniejszych kolorów w tym sezonie. Ten ciepły odcień połyskuje w subtelną rudość i często występuje w towarzystwie karmelowych refleksów, które dodają objętości fryzurze, sprawiając, że staje się wielowymiarowa. Trzeba przyznać, że Anna Czartoryska-Niemczycka prezentuje się w tym kolorze świetnie.

Więcej o: