Dorota Szelągowska zachwyca w nowej fryzurze. Zdecydowała się na modną grzywkę

Dorota Szelągowska postanowiła zmienić fryzurę. W tym celu udała się do znanego stylisty fryzur - Macieja Wróblewskiego. Jaką metamorfozę przeszła projektantka? Rozjaśniła włosy i postawiła na najmodniejszą grzywkę tego sezonu.

Wiosna i lato to doskonały czas na zmianę fryzury. Na chwilę przed wakacjami wiele kobiet decyduje się na metamorfozę lub delikatne odświeżenie fryzury i dopasowanie jej do panujących trendów. Tym razem na modne cięcie postawiła także Dorota Szelągowska. Jak wygląda w nowym uczesaniu?

Zobacz wideo Dorota Szelągowska zachwyca w nowej fryzurze

TOP produkty do pielęgnacji damskiej na lato

Dorota Szelągowska w nowej fryzurze. Kolor i modne cięcie wykonał Maciej Wróblewski

Dorota Szelągowska to znana i lubiana dziennikarka i projektantka wnętrz. Znamy ją m.in. z programów "Dorota Was urządzi", "Polowanie na mieszkanie" czy "Totalne remonty Szelągowskiej", w których odmienia domy i mieszkania Polaków. 

Projektantka zdecydowała się ostatnio na zmianę fryzury. Na instagramowym profilu Doroty Szelągowskiej pojawiły się nagrania z wizyty u znanego stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego. Wiele osób kojarzy go z programu "Afera fryzjera", w którym odmieniał oblicze polskich salonów fryzjerskich. 

Na jaką fryzurę zdecydowała się Dorota Szelągowska? Postawiła na bardzo modny chłodny blond i grzywkę curtain bangs, która jest hitem tego sezonu. W dołączonym do artykułu wideo możesz zobaczyć, jak wygląda projektantka po metamorfozie. 

TOP PRODUKTY DO PIELĘGNACJI

PIĘKNE PERFUMY NA LATO 2021

Curtain bangs to najmodniejsza grzywka tego sezonu. Komu pasuje? 

Curtain bangs, czyli grzywka-zasłonka to jedno z najbardziej kobiecych uczesań. Jej największą zaletą jest fakt, że pasuje do każdego uczesania i niemal każdego rodzaju włosów. Fryzjerzy sugerują jednak, że to rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku posiadaczek prostych i lekko falowanych włosów, ponieważ będzie dla nich łatwa w stylizacji. Curtain bangs charakteryzuje się dłuższym, cieniowanym cięciem, sięga poniżej linię brwi. Pasma  opadają po obu stronach twarzy, dzięki czemu twarz wydaje się szczuplejsza. Odradza się ją paniom, które mają pociągłe rysy - curtain bangs może jeszcze bardziej je wydłużyć. 

Więcej o: