Anna Lewandowska ma fryzurę "na Rachel" z serialu "Przyjaciele". Fanka: Jak nastolatka na piżama party

Powrót "Przyjaciół" po 27 latach od emisji pierwszego odcinka odbił się również echem na instagramowych profilach gwiazd. Swoje zdjęcia inspirowane bohaterami serialu publikowała m.in. Joanna Koroniewska. Wczoraj z kolei Anna Lewandowska, nieświadomie pochwaliła się cięciem "na Rachel". Fanki od razu wyłapały podobieństwo.

Anna Lewandowska, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, chciała podzielić się w Dzień Dziecka fotografią ze swoimi pociechami. Niestety okazało się to planem niemożliwym do zrealizowania.

W planach było zdjęcie z dziećmi, ale jedno śpi, a drugie woli bawić się z koleżankami... Wszystkim Dzieciom, by nigdy nie przestały marzyć! Wszystkim Dorosłym, by nigdy nie przestali być dziećmi. PS. Wiecie, że obecność dzieci wywołuje w dorosłych wiele zachowań prospołecznych? Najczęściej dzielenia się lub obdarowywania innych

- napisała w poście na swoim profilu na Instagramie, a fanki od razu zwróciły na jej fryzurę i porównały ją do Rachel z "Przyjaciół".

Anna Lewandowska ma fryzurę "na Rachel"

Jakiś czas temu pisałyśmy, że fryzura "na Rachel" podbija Instagrama jako najgorętszy trend tej wiosny. Serial "Przyjaciele" po 27 latach od emisji pierwszego odcinka wciąż cieszy się wysoką oglądalnością, a odcinek "Friends: Reunion" jest dowodem na to, że zainteresowanie losami tytułowych przyjaciół nie słabnie. "Rachel cut" popularne było w latach 90. i wraca do mody również dziś.

 

Cięcie polega na tym, że włosy układają się w nim warstwami. Fryzura z pazurkami przy twarzy polecana jest szczególnie osobom o okrągłym kształcie buzi. Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska wygląda w nim obłędnie. Nie dziwi więc zachwyt fanek.

Włosy jak u Rachel z "Przyjaciół". Śliczne
W tej fryzurze wygląda pani, jakby ledwie 20 miała na karku. W punkt
Wyglądasz jak nastolatka na piżama party

- komentowały. 

Więcej o: