Najmodniejsza fryzura na lato? Sci-fi bob to totalne szaleństwo! Dodaje kobiecości i charakteru

Tego lata postawimy na szalone rozwiązania. Sci - fi bob skradłserca największych projektantów mody. Najmodniejsza fryzura 2021 wygląda, jakby przyszła do nas z przyszłości! Jak wygląda i kto powinien się na nią zdecydować?

Krótkie fryzury opanowały świat mody aż po same końce. Dzięki nim wyglądamy niesamowicie stylowo i czujemy się bardzo komfortowo. Szczególnie bliski stał się dla nas bob, który naprawdę nie ma sobie równych. To klasyczne uczesanie doczekało się mnóstwa potomków naśladujących w pewnym stopniu klasyczne cięcie, ale wzbogaconych o niesamowite wariacje, które stają się małym dziełem sztuki fryzjerskiej. Tym razem przywędrował do trendów zupełnie nowy look. Sci – fi bob to totalne szaleństwo w futurystycznym stylu. Jesteście gotowe na eksperymenty? Ta fryzura na pewno nie powiewa nudą!

Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Sci – fi bob – jak wygląda i kto powinien się na niego zdecydować?

Klasyczny bob stał się już legendą dla świata najmodniejszych fryzur. Przez lata przewinęło się mnóstwo wariacji na jego temat, a każda nowa wydawała się być piękniejsza od poprzedniej. Tym razem przyszedł czas na coś zupełnie nowego. Sci – fi bob  wygląda jak fryzura z dalekiej przyszłości! Jest szalona, a jednocześnie niesamowicie „sztywna". Charakteryzuje się bardzo krótką grzywką, sięgającą nie dalej niż początek brwi – musi być idealnie prosta. Włosy powinny być krótkie, mniej więcej na równi z ustami. Brzmi jak totalny szał. Kojarzy się odrobinę z lookiem Beth z serialu „Gambit Królowej" i być może stąd przyszła namiastka inspiracji. Tak czy siak, fryzura jest obłędna. Kto powinien się na nią zdecydować?

 

Tego typu cięcie sprawdzi się szczególnie w przypadku kobiet z bardzo szczupłą twarzą i regularnymi rysami. Ważne jest także to, aby włosy były proste. Oczywiście możemy je prostować lub zafundować sobie zabieg keratyny – wszystkie reguły da się jakoś obejść- ale jeśli jesteś posiadaczką mega prostych pasm, fryzura będzie strzałem w dziesiątkę. Co więcej, sci – fi bob nie wymaga specjalnej stylizacji. Łatwo się układa, więc zaoszczędzamy czas na codziennych wygibasach przed lustrem.

 

A co wy myślicie o takiej innowacji? My, szczerze mówiąc, jesteśmy jej mega ciekawe.

Więcej o: