Najmodniejsze fryzury na lato 2021 dla długich i krótkich włosów. Będziesz w nich wyglądała świeżo i promiennie

Nadchodzi a lato, czyli sezon metamorfoz. Być może od dłuższego czasu zastanawiałaś się nad zmianą w swoim wizerunku, ale nie wiedziałaś od czego zacząć - może warto od uczesania? Prezentujemy modne fryzury na 2021 rok.

Zarówno długie, jak i krótkie włosy znajdą swojego faworyta wśród poniższych propozycji. Warto pamiętać jednak, że nie tylko dobre cięcie i koloryzacja czynią cuda - najlepiej zacząć od pielęgnacji kosmyków, która zagwarantuje ich dobry stan przy każdej stylizacji. Jakie fryzury są obecnie najmodniejsze?

Zobacz wideo Cleo bardzo rzadko rozpuszcza włosy. W końcu wyjaśniła, dlaczego. Ma doczepy

Modne fryzury 2021: długie włosy

  • Curtain bangs - popularność grzywki przypominającej zasłony wciąż rośnie. Za co kobiety pokochały ten look? Przede wszystkim za to, że mogą w ten sposób wyszczuplić swoją twarz. Ta grzywka uwydatnia kości policzkowe i ukrywa zbyt okrągłą twarz. Takie cięcie pokochało mnóstwo sław, na przykład Joanna Przetakiewicz, która dodała tę grzywkę do długich blond włosów. Curtain bangs możesz wyprostować, zakręcić lokówką lub unieść za pomocą okrągłej szczotki i suszarki.
  • Blunt curtain - kolejna grzywka, ale w zupełnie innej odsłonie. Delikatne pasma zapuszczonej grzywki są ukośnie ścięte i dzięki temu pięknie rozkładają się po bokach twarzy. Ten trend z kolei przypadł do gustu Jennifer Lopez. Sprawdzi się również u kobiet z okrągłą buzią, ponieważ optycznie wyszczupla twarz. Nie wiesz co zrobić ze zbyt długą grzywką? Lekkie doszlifowanie nożyczkami i gotowe!
  • Shaggy hair - to inaczej cieniowane na całej długości kosmyki utrzymane w stylu retro. Billie Eilish pokochała ten trend. Pewien czas temu przeszła wielką metamorfozę - z czarnych i zielonych kosmyków poszła w kierunku blondu i mocnego stopniowania włosów. Tego typu cięcie jest łatwe w stylizacji, a jeżeli chciałabyś je urozmaicić to możesz dodać grzywkę o dowolnej długości. 
  • Bun lift - propozycja idealna na upały. Mówi się, że ten kok liftinguje. Jeśli chciałabyś uzyskać taki efekt, należy mocno wygładzić włosy i uformować z nich wysokiego koka. Przy grubych włosach nie obejdzie się bez pianki i lakieru do włosów. Najlepiej jest wykonać to uczesanie na kosmykach, które zostały oczyszczone dzień wcześniej lub więcej.
 

Modne fryzury 2021: krótkie włosy

  • Mullet hair - fryzura Miley Cyrus bije rekordy popularności. Jest dedykowana odważnym kobietom, które lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Polega na ścięciu kosmyków w niekonwencjonalny sposób, gdzie boki są krótkie, tył długi, a grzywka prosta. To look typowo koncertowy, który dziś jest coraz częściej zauważalny na miejskich ulicach. 
  • Pixie cut - hit na lato 2021, który uwielbiała Małgorzata Kożuchowska. Krótki tył i nieco dłuższy przód, który można przyozdobić grzywką. Całość prezentuje się świeżo i promiennie.
  • Wavy bob - cięcie na boba podbiło internet w ciągu ostatnim tygodniu i wszystko wskazuje na to, że popularność tej fryzury stale wzrasta. Falowane włosy do ramion, które są pocieniowane, potrafią zdziałać cuda. 
 
Więcej o: